emuel

władimiriec t25

Polecane posty

tommot003    0

Ja mam taką ukrajnską. Niedawno ją założyłem więc niezdążyłem jej jeszcze dobrze wypróbować, mogę tyko powiedzieć tyle że podniesła 650 kg bez probemu (na wolnych obrotach) więcej niepróbowałem podnieść B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Jaki one mają udźwig i le kosztują albo podaje jakiś link bo mi chyba szykuje się wymiana pompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Ile nasz16 ma udźwigu i wydajności bo w tym linku co podałeś nie pisze modelu i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toma    21
Napisano (edytowany)

Przecież wszystko jest dokładnie opisane o każdym modelu od nsz4 do nsz20. A cenę tych pomp możesz znaleźć np. na allegro.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możecie wstawiać pompę nawet od Fendta serii 900 a udźwig i tak pozostanie ten sam... Wiele razy o tym pisano, udźwig jest proporcjonalny do ciśnienia, ciśnienie ograniczone jest zaworem przelewowym a nie możliwościami pompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toma    21

Możecie wstawiać pompę nawet od Fendta serii 900 a udźwig i tak pozostanie ten sam... Wiele razy o tym pisano, udźwig jest proporcjonalny do ciśnienia, ciśnienie ograniczone jest zaworem przelewowym a nie możliwościami pompy.

Z udźwigiem jest wszystko jasne. Tu chodzi o przepływ l/min bo przyjemniej się pracuje np. ładowaczem, a do tego można podłączyć wspomaganie do jednej pompy.

 

NSZ16 a czy ona na pewno będzie pasować na mocowanie śrub i na frezy?

 

Mocowanie i wałek jest identyczny, jest tylko różnica przy mocowaniu rurek 4,5mm http://www.hydrosila.com/en/products/gear-pumps/performance-g/group-2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

Witam czy nie wkręcanie się na obroty max może być przyczyną złego kąta zapłonu? Wyeliminowałem już inne przyczyny mam nowe tłoki pierścienie tuleje pompę i wtryski po regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Ja też mam ruska i mam zmartwienie bardzo proszę o pomoc.Robiłem pompe wtryskową i wtryski i nie chce teraz za bardzo palić odzywa się i gaśnie ale jak mu dam ognia do kolektora sącego to odpala za pierwszym razem ale wtedy chodzi tak ja by go zalewało panowie pomuszcie jak najszybciej. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Witam.Posprawdzałem jeszcze raz wszystko i była przecięta uszczelka od filtra ta gumowa i można powiedzieć że już chodzi normalnie ale dalej nie zle pali odzywa się i gaśnie.A jak bym mu zrobił dolne zasilanie z baku dało by to coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Witam.Zrobiłem wladka i chodzi jak żyleta ma jad i ma dużo siły.Przyczyna był zle wtrysk ustawiony i był zle rozrzad ustawiony a teraz pali na dyk za pierwszym razem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

Witam.Panowie czego nie moge dodać zdjecia na agrofoto?dodaje i się nie zapisuje pomuszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Ile można podnieść Tur`em takim t-25? Dźwignie 500kg? Bo mi zależy na małym ciągniku do hali który będzie ładował i rozładowywał nawóz(hala jest z rampą więc jak podjadę przyczepą z big-bagami to jest na tym samym poziomie więc nie trzeba wysoko podnosić tak 0.5m by starczyło) oraz podgarniał zboże do żmijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

A ja mam taki problem ze w rusku nie odbija blokada i trzyma nie da sie skrecic czasem albo strzela cos w skrzyni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Jak skręcałeś z włączoną blokadą to tylko raz sczeliło i po blokadzie miałem tak kiedyś,dużo roboty jest w wymianą tego tryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladymiec    0

ja mam koła od c330 i durzo lepiej się spisuje i nie urzywam go tylko do prasy i rozrzutnika mam go 24 lata i tylko raz sie zepsuł

 

tylko czasem ma spory wycisk np. ciągną pod gurę 5 ton gnoju z przodem w powiedrzu ale wyszedł

 

z tego co wiem t25 podniesie conajmniej 750kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Mam mały problem od jakiegoś czasu jak jadę to koła zaczynają szybko latać na prawo i lewo przeważnie przy szybkiej jeździe wymieniłem końcówki drążków i jest to samo,mama trochę luzu na zwojnicy w przednim lewym kole czy ma to coś z tym wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielr    0

masz luzy na tulejach w których siedza półosie ewenyualnie wydarte rowniez polosie i pewnie jest wydarty główny sworzeń przedniego mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj