Skocz do zawartości
emuel

władimiriec t25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Władimiriec

Witam

Czy może ktoś powiedzieć gdzie dokładnie jest nabity numer ramy w władimircu T25? szukałem i nie mogę zlokalizować.

Witek2010    32

Potrzebuję numer łożyska oporowego sprzęgła nowego typu czyli te mniejsze . Nie jestem pewien ale chyba ono jest takie same jak te w MTZ. Ono wchodzi na tuleję z kalamitką . 

I przy okazji kto nie widział niech zobaczy porządny sprzęt ! https://www.youtube.com/watch?v=T54jnT6zVBM

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej6131    0

Witam,

Kupiłem Władka i okazało się że ma skrzywiony wałek przekazu mocy (wom) poradził by ktoś jak go najłatwiej zdemontować i wymienić na nowy.

Witam, aby się nie narobić to trzeba stanąć traktorem z górki , dlatego aby nam olej nie wypływał ze skrzyni i odkręcamy śruby mocujące wałek WOM, tak robiłem u siebie

post-43640-0-86079900-1487343295_thumb.jpg

michal2709    4

Ja w swoim odłączyłem odstojnik z obiegu i zaczął dzięki temu silnik pięknie pracować.

balcerek1    91

Trzeba uszczelnić odstojnik a nie odłączać bo służy jako filtr wstępny paliwa ale pogadamy jak pod zaworek wpadnie jaki syf jak fajnie będzie pracował.

wladek_t25    0

numer ramy przedniej był malowany na tych rurach pod silnikiem, często się to wycierało i później na stacji kontroli pojazdów są problemy (kontroler co ogarnia że na wszystkich ruskich czy to uaz czy to kamaz numer ramy jest namalowany to zrozumie). Jeszcze jest z tyłu jakiś numer (ale chyba jest to numer zbiornika oleju hydraulicznego) u góry centralnie w miejscu międzi ramionami osadzonymi na wałku.

balcerek1    91

Numer ramy był nabijany koło rozrusznika na rancie obudowy sprzęgła na wysokości rozrusznika 

slonju77    12

Trzeba uszczelnić odstojnik a nie odłączać bo służy jako filtr wstępny paliwa ale pogadamy jak pod zaworek wpadnie jaki syf jak fajnie będzie pracował.

U mnie odstojnik wywalony już z 6 lat temu nie mogłem go uszczelnić ,doił powietrze, filtry zmieniane co roku dodatkowo filtr założony na przewodzie paliwowym ,zbiornik paliwa czyściutki i pracuje aż miło a wcześniej chciał mnie szlag trafić z tym odstojnikiem 

andrzej78    14

Numer , w tym przypadku podwozia nabity jest na górnej płaszczyźnie korpusu podnośnika, od tyłu patrząc pod podłoga kabiny.

zibi16245    0

Witam panowie potrzebuje pomocy w moim wladku cos sie dziwnego ze sprzeglem raz dobrze a raz ciagnie i nie wsadzic biegu czeo to moe przyczyna?tarcza ma dwa lata to jest mozliwe ze juz by sie starła?

Numer znalazłem, nabity jest na górnej płaszczyźnie obudowy podnośnika. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim problemem.

pawel807    96

Siema. ! 

Mam pytanie. Kiedyś czytałem że można założyć końcówki wtryskiwacza od DT-75 do Władka prawda to ?  Słyszał ktoś o Tym? Podobno końcówki od De-Ta pylą na 5 otworków. Co na to pompa  ? No i czy to jest prawda. ? 

balcerek1    91

Są 5 otworowe które nic nie dają a pompa ile ma podać paliwo tyle poda.Osobiście z nie jednego władka je wyrzucałem jak jeden sklep sprowadził dużą partie tych końcówek i zakładali pompiarze co popadnie ale w niczym to nie pomagało tylko bardziej kopcił na czarno przy dodawaniu gazu.

slonju77    12

Witam mam okazje kupić poznaniaka 2,7 metra waga z tabliczki 480 kg czy rusinek da rade?pola mam w miare proste ,wiadomo trzeba dodatkowe obciażenie na przód założyc,czy ktoś sieje takim siewnikiem?

volvo    23

Spoko, sieję takim bez obciążników z przodu.

pawel807    96

Witam. Napisze tu.

A więc. Nie mam znaków oryginalnych na kole pasowym( bo mam nowe) ale mam wyznaczone tylko GMP . Chodzi mi ile cm na kole ma być, przed GMP początek wtrysku 2,3 cm? Może więcej? Prosze o odpowiedzi.

mani51    57
Napisano (edytowany)

15 czy 20? Bo to spora różnica. Z tego co ja wiem to jest 24-26 stopni.
Nie pamiętam ile to będzie w centymetrach ale jak masz promień koła to skorzystaj z tego http://calcoolator.pl/kolo.html i oblicz długość łuku dla 24ech stopni.

Byłem w garażu zmierzyć i od GMP do znaków początku kąta wtrysku jest 4,5 cm dokładnie pomiędzy kreskami. Pierwsza jest około 4,1 a druga 4,9 cm.

Edytowano przez mani51

peter779    0

witam mam taki problem dzisiaj wymieniałem filtry paliwa i pod odpaleniu traktora pracował elegancko gdy chciałem wyjechać z palcu i dodałem mu gazu naraz cos chu klo zaczęło szczyrkac czarny dym z komina i z gasł. proszę o poradę co się mogło stać  

Mocnyfend    22

A zalałeś filtry paliwem ,pochodził na paliwie co miał w pompie i zgasł ,odpowietrzałeś

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...