emuel

władimiriec t25

Polecane posty

Kamyk514    2

Jeszcze nigdy sie nie spotkałem ze wspomaganiem w T25 ale chyba powinno się dać zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Może zdjąć obciążniki z przodu, u mnie były i są dwa i nigdy nie miałem problemów z kręceniem jedną ręką. Jak naprawdę jest potrzebne dociążenie to zawsze można dołożyć.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

dac to sie na pewno da zalozyc, ale co do tej kierownicy to wystarczy wsiasc do 3512 i widac wielka róznice,ale zamiast tego przekładania proponowal bym przesmarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingula    1

Ja uważam ze to nie jest ciągnik Kamilek ma takiego kabina jak łupina po orzechu bez szyb drzwi o kręceniu kierownicą już nie wspomnie jak jedziesz to trzęsie jak by nie jechał po asfalcie tylko po jakiś rowach i dołach :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingula    1
co ty kolezanko mówisz jak ty jestes dziewczyna i sie nie znasz heheheh nie masz takiej praktyki jak chłopaki

To co!!! jestem gorsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
co ty kolezanko mówisz jak ty jestes dziewczyna i sie nie znasz heheheh nie masz takiej praktyki jak chłopaki

 

jak jezdzila to juz jakas praktyka jest!!! :rolleyes: a to,ze dziewczyna napisala swoje obiektywne zdanie to blad??

dajmy sie wypowiedziec tez plci pieknej :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingula    1
jak jezdzila to juz jakas praktyka jest!!! :rolleyes: a to,ze dziewczyna napisala swoje obiektywne zdanie to blad??

dajmy sie wypowiedziec tez plci pieknej :)

Dzięki @lysyrolnik za pomoc właśnie ze kierowałam T25 a i mogę sobie myśleć o nim co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Wszystkie władki trzesą :rolleyes: dopiero po ustawieniu niskiego prześwitu i szerszego razstawu jest troche lepiej. Najlepiej się jeździ 6 cylindrowymi stodołami z przednim napędem, tam to nie udczuwa się mniejszych nierówności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

no to sa maszyny amortyzowna kabina i i prawie sie nie czuje ze jedzie po dzirach a jak jusz sie odcuwa to sam przyjemnosc jechania jest:) :) :rolleyes:


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
Wszystkie władki trzesą :rolleyes: dopiero po ustawieniu niskiego prześwitu i szerszego razstawu jest troche lepiej.
i wymianie siedzenia jest ddddddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżzzzzoooooooooooooooooooo lepiej.

<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
i wymianie siedzenia jest ddddddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżzzzzoooooooooooooooooooo lepiej.

Ja w swoim T25 wymieniałem siedzenie rok temu i nie odczuwam różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

ja u siebie mam oryginalne siedzenie i nie narzekam. wiadomo żę władek będzie trząsł na dziurach i nie ma go co porównywać z traktorami o większych i szerszych kołach gdzie tak duże koła nie wpadają w mniejsze dołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Ja wymieniałem oryginalne na siedzenie - chyba z Kunowa, takie jak w C-330 - i różnica jest ogromna. w oryginalnym do amortyzacji by tylko kloc gumy która chyba nacisk wagonu by wytrzymała.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

o tak, gdyby z takiej gumy robili opony to nie prędko by taka się zdarła a i po bronach można by było jeździć :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

masz rację trzsc trzecie ale w zlezności od trktoraj jest to mniej lub wiecej odczuwalne bo powiem Ci ze znajomy ma jakiegos starego MF nie znzm modelu bo nigdzie nie pisze ale jechac T25 a tym MF to spora różnica napewno na komfort tej jazdy wpływa szerokośc opon


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja w T25 mam siedzenie od c330(uniwersalne) ale i tak trzęsie choć ciągnik od niedawna jest na szerszych oponach od Ursusa c330 ale i tak po jeździe na t25 ciśnienie jest podwyższone :) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A jak by tak zainstalował sobie w T25 jakies pneumatyczne siedzonko??? Co wy na to??? Myśle ze przeszkodą była by cena :rolleyes:


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

No cena to napewno.... ja mam właśnie orginalne od T25 troche trzęsie ale co poradzić... taki rocznik :rolleyes:

A co do władka to można na przód dać szersze balony.. ja nad tym myśle :)

 

 

Pozdrawiam Karol12!!!


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

ale w t25 lepiej jest widać wszystko bo wysoko sie siedzi nawet maszynę z która sie jedzie w mf ( np 225)na pewno tak nie jest bo strasznie nisko sie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

No tu to napewno masz racje w władku jest wyżej siedzenie jak i kierownica... umożliwia to lepszą widoczność agregowanych maszyn...

a jak zaczepiacie wałek WOM do ruska??


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
a jak zaczepiacie wałek WOM do ruska??

O szo chodzi :rolleyes:


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
A jak by tak zainstalował sobie w T25 jakies pneumatyczne siedzonko??? Co wy na to??? Myśle ze przeszkodą była by cena :rolleyes:

Tanie byłoby od liaza, ze szrotu, ale obawiam się, że będzie za wysokie - taka konstrukcja mechanizmów, i sprężarka musi cały czas klekotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj