emuel

władimiriec t25

Polecane posty

zorzyk2    56

Starsze nie miały czujnika wiec nie ma mowy o rezerwie. Pływak może rozszczelnić się i nabrać paliwa. Jeśli masz taki w kształcie walca z plastiku, to można go wymienić na nowy z dowolnego fiata lub łady i innych rosyjskich produktów motoryzacji. Czy po włączeniu kierunkowskazów pali bezpiecznik niezależnie od tego, którą stronę włączasz?

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ono1634    1

Witam Panowie juz naprawilem wladka juz mi nie pali bezpiecznikow byla usterka w tylnej lampie byl przetarty kabel wszystkim dziekuje za porade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Ja we Władku A2 pojechałem do lasu z 12 litrami ropy i niestety mi się zapowietrzył przy 5 litrach, bo las nachylony jak to u mnie w górach :rolleyes: bo znów we Władku A z 1995 mam normalnie wskaźnik i dodatkowo lampeczkę, która się przy iluś litrach świeci :rolleyes:


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebus    0

Witam.

Mam tez gorskie lasy i problem ze wskaznikiem paliwa. Nie orientuje sie na wskazniku z kabiny.

Kazdego razu wstawian do baku linijke do mierzenia paliwa i ciagle kontroluje

poziom paliwa z dokladnoscia do jednego litra.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Patrzcie na filmik ruska moc :D takie rzeczy tylko u ruskich :lol:

 


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

No tego jeszcze nie było :) jest moc :D To wszystko w Rosji ładowacz bel też taki europejski fajny w innym filmiku tego użytkownika .

 

A co to za prasa wie ktoś?

Edytowano przez Witek2010

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel807    102

Hehehe Mentos nie dawno dodałem ten link do galerii ;D

A mogłem tu ;D

 

No aż się zdziwiłem jak to zobaczyłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Różni się tylko maską bo obciążniki te same hehe nic się te ruskie nie starają :lol:


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Nie jestem pewien ale chyba silnik jest trzy cilindrowy jeszcze.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Chłopy jest sprawa mianowicie ile macie wlane oleju do skrzyni biegów ?? bo mam problem jak robię zimnym ciągnikiem (jak się nie rozgrzeje) to nic nie słychać w skrzyni a jak się rozgrzeje tak po pół godziny to słychać delikatne wycie dlatego że wał rewersu jakimś cudem nie jest smarowany i zatarłem tak 2 koła rewersu a oleju jest stan pod korek przelewowy. Jak spuszczałem olej po kupnie cięgnika z komisu to było coś około 15 l pewnie żeby wał rewersu sobie sam olej pobierał. I tu moje pytanie władek się nie zadławi jak mu wleję jeszcze z 8 l oleju?? Bo to tylko ta przyczyna ,dodam że jak ciągnik postoi z 1 godzinę i wszystko ostygnie to problem ustanie do pół godziny następnej pracy nim.


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Nie wiem czy to przyczyna oleju bo u mnie jest minimum zawsze a czasem nawet poniżej bo jak zaleje więcej i pojedzie się na wychyły to wywala mi olej bokiem (tam gdzie jest ten dekielek od koła pasowego z prawej strony.) U mnie nawet jak jest te minimum a jest zawsze to nic nie wyje. Oby to tylko nie była wina znów jakieś welernej części. :/


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Różni się tylko maską bo obciążniki te same hehe nic się te ruskie nie starają :lol:

Najważniejsza rzecz to inny kształt obciążników. To jest zupełnie inny ciągnik i gdzie indziej produkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

No producent inny, ale silnik ten sam D120, moc ta sama 27 KM, ta sama ilość biegów tzn. 8 do przodu i 6 do tyłu więc pewnie i skrzynia biegów ta sama. To tyle co wyczytałem ze strony producenta. A znając zamiłowanie ruskich do unifikacji części (co zresztą ma swoje dobre strony) to może być zmodyfikowana wersja T25. I nie ma tu znaczenia, że jest produkowany w inny miejscu - licencję można kupić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Chyba piszesz o innym ciągniku, z innym silnikiem. Ten ma 35KM. Możliwe, że niektóre elementy są wspólne, bądź posłużyły za bazę modyfikacji i wyglądają podobnie. Skłaniał bym się do porównania z T-45, T-50 lub coś powyżej T-30

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Widze że nie widzieliście nowych następców T25 i bzdury piszecie. Produkują tylko z napędem na 2 osie i ma oznaczenie 4048. T-25 nie dostaniecie juz nowego jedynie T-30-69A w starym dizajnie i bez 4x4


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

Chyba piszesz o innym ciągniku, z innym silnikiem. Ten ma 35KM. Możliwe, że niektóre elementy są wspólne, bądź posłużyły za bazę modyfikacji i wyglądają podobnie. Skłaniał bym się do porównania z T-45, T-50 lub coś powyżej T-30

 

No skoro tak to odsyłam do strony producenta:

http://www.xtz.ua/rus/production_and_manufactures/tractors/kolesnie/maloy_moshnosti/htz-2511.html

 

Jak widać na tej stronie silnik ma nie 35 KM a 27 KM. Co prawda niewiele widać na zdjęciu, ale na pewno widać, że to jest ten sam silnik co w T-25, ta sama przednia oś, a z tabeli z danymi wynika, że i skrzynię biegów ma taką samą. Więc poza nowym wyglądem generalnie to jest ten sam ciągnik. Produkuje go tylko inna firma :). To tak jak np. na samym początku Pronar składał u siebie MTZ-ty dokładnie takie same jak ruskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

Tak jak jest napisane na stronie: ХТЗ-2511

Edytowano przez Geo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam XTZ-ta w domu i mogę coś o nim powiedzieć. Silnik to kopia dwucylindrowego DEUTZ-a, podzespoły podobne jak w T25 tylko mocniejsze- części nie są zamienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilza    0

Witam. Podczas odpalenia władimirca silnik dostaje lewych obrotów co to może być za przyczyna??Proszę o szybki odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj