emuel

władimiriec t25

Polecane posty

ono1634    1

Witam panowie sączy mi olej tak jak by z pod odprężnika w t-25 ale nie wiem czemu proszę o pomoc są do odprężnika jakieś uszczelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

siemka mam pytanie slizga mi sie sprzeglo w t25 i tu pytanie podciagnac lapki czy popuscic ??

i jak to zrobic?? czy lozysko musi byc w martwym punkcie tnz cofniete do samego konca?? i jak zachowac jednakowe odleglosci lapek od lozyska??:)

z gory dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Jak Ci ślizga to musisz poluzować łapki tzn. zwiększyć luz między łapkami a łożyskiem. Luz ma wynosić 2-3mm (o takim luzie mówi książka).

Jeśli posiadasz Suwmiarkę to ustaw sobie na niej te 2-3 mm i patrząc na nią ustaw tyle samo tam w śrdoku między łapką a łożyskiem.

Może najprościej w twoim przypadku będzie wykręcić trochę tą śrubę co jest na cięgnie do regulacji.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biebrzak    5

Jak się ślizga to masz albo tarczę zjechana albo w docisku sprężyny poszły i ciągnik nie ciągnie. Co innego jak nie możesz biegu włożyc bo Ci nie wysprzęgla :rolleyes: W łapkach masz śrubki do regulacji, wkręć ja całe, ale ustaw wszystkie równo w odległośći od łożyska. Potem odkręcasz śrubę mocującą sprężynę napinającą sprzęgło, i regulujesz ustawienie łożyska oporowego, tak żeby nie kręciło się jak pedał sprzęgła jest nie wciśnięty( tam ma być już nie pamiętam ile luzu ale ze 2 lub 3 mm). Potem zakładasz sprężynke i zakręcasz śrubę tą w bloku.


"KPK Kumurun Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ono1634    1

Panowie a żeby wymienic te oringi od odprężnika to trzebać silnik??

Edytowano przez ono1634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

nie musisz rozbierac silnika tylko te wihajstry odkręć na jednej śrubie są i wyciagnij


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub97M    0

U znajomego w t-25 ciekł olej z silnika, Kupil Karchera(myjkę omyl silnik bo był cały brudny i sobaczyli ze blok silnika jest pęknięty

heheheheh :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

według mnie różnica tych 5 koni nie jest widoczna w c330 a T25. Ale władek ma lepiej dobranie biegi i nigdy nie zawodzi. im starszy t25 tym bardziej były udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

pierwsze egzemplarze miały 25 km to fakt ale potem 31 B) być może piotrb masz tą wersje 25 konną. Ja mam 83 rok i też wg mnie udany i to bardzo ale już czas robić silnik bo ciśnienie gubi, kopci a cieknie ehh. Z miską olejowa poradziłem sobie. Silikon i szczelna bo te papierowe uszczelki szkoda to zakładać B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter83    0

Mam małe pytanko o montaż tura we Władku. Jak ktoś mógłby zrobić fotki byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

Biebrzak

Jak się ślizga to masz albo tarczę zjechana albo w docisku sprężyny poszły i ciągnik nie ciągnie. Co innego jak nie możesz biegu włożyc bo Ci nie wysprzęgla :rolleyes: W łapkach masz śrubki do regulacji, wkręć ja całe, ale ustaw wszystkie równo w odległośći od łożyska. Potem odkręcasz śrubę mocującą sprężynę napinającą sprzęgło, i regulujesz ustawienie łożyska oporowego, tak żeby nie kręciło się jak pedał sprzęgła jest nie wciśnięty( tam ma być już nie pamiętam ile luzu ale ze 2 lub 3 mm). Potem zakładasz sprężynke i zakręcasz śrubę tą w bloku.

 

 

wlasnie ze biegi wchodza elegancko bez zgrzytow...tylko jak cos nim ciagne no to nie ciagnie jak powinien co do tarczy i tych sprezynek wyciskajacych wszystko jest nowe praktycznie cale sprzegło jest nowe..:)

wiec mysle ze trzeba zrobic mala rgulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł co do wstawienia szerszego ogumienia do władka?, pracuje nim trochę na podmokłych łąkach i czasami są problemy przy standardowym ogumieniu.

Możesz założyć od c-330 12.4-28 albo jeszcze szersze 13.6-28 :D

 

pierwsze egzemplarze miały 25 km to fakt ale potem 31 B) być może piotrb masz tą wersje 25 konną. Ja mam 83 rok i też wg mnie udany i to bardzo ale już czas robić silnik bo ciśnienie gubi, kopci a cieknie ehh. Z miską olejowa poradziłem sobie. Silikon i szczelna bo te papierowe uszczelki szkoda to zakładać B)

To mój jest rok młodszy i odpukać bardzo wdzięczny traktorek :D Tylko musze mu wycieki zlikwidować bo się slini na tłoku i rozdzielaczu :) a mam pytanie rozdzielacz idzie samemu rozebrać i uszczelnic czy musze nowy kupić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Jasne że można samemu. Zależy skond cieknie jak z góry gdzie dźwignie to prosta sprawa odkręcasz 6 śrub i wyciągasz aluminiowe obudowe,wymieniasz oringi. Zdolną też nie za trudno ale olej będzie się lał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub97M    0

t-25 i 30 to jeden h*j tylko że tam 30-stka może z 200 kg cięższa albo i to nie ale jak u mnie we wsi jest z 8 t-25 i 10 30-stek to w każdej 30-stce są szersze opony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Bardzo łatwa na jesieni pierwszy raz wymieniałem,myślałem że będzie gorzej i obeszło się bez żadnej wpadki :) tylko trzeba jeszcze dobrze wyregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Pytanie następujące: gdzie można kupić kompletną instalacje elektryczną do T25a?

Ew. czy instalacja z c360 będzie pasowała do władimirca tj. do rozrusznika i alternatora?


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Owszem nie boli, ale mi jakoś nie udało się znaleźć :/

Patrząc na cenę, ponawiam pytanie czy da się ożenić instalacje z 60tki?


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Owszem nie boli, ale mi jakoś nie udało się znaleźć :/

Patrząc na cenę, ponawiam pytanie czy da się ożenić instalacje z 60tki?

 

Da się ale raczej nie z tym alternatorem oryginalnym na 5 kabli z zewnętrznym regulatorem napięcia. Ja zakładałem już w dwóch władkach instalację z c-360 chodzi jak złoto tylko z takim alternatorem to mam:

http://allegro.pl/alternator-t25-t-25-700w-50a-oryginal-rosja-i1763045674.html


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilza    0

WITAM. Mam problem z wladimircem podczas orki z prawego koła leje sie olej tylko w orce co to moze byc za przyczyna bardzo prosze o szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj