emuel

władimiriec t25

Polecane posty

boro    0

Witam panowie potrzebuje instrukcje napraw do t-25 jak ktoś ma to prosze o wyslanie tutaj; borus403@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

tak dokladnie to potrzebuje jakiś schemat mompy silowej czyli silownika ten co podnosi z tylu bo mi przepuszcza olej i nie wiem gdzie jest jakaś uszczelka i nie wiem jak to rozebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Rozebrać to jest banalne. Wyjmij odkręc te 4 nakrętki u góry i ściągnik tekiel potem odkręć nakręte na tłoku 27mm i wymienaij uszczelki u są tkaie małe na tej rurce na srodku co jest, proponuje ci je nalozyć na rurke najpeirw ap otem wsadzić w korpus bo jeżeli najpierw wlozysz w korpus to mozesz za godzine od nwoa rozbierać bo ją zetnie. Popełniłem raz ten błąd i juz nigdy więcej nie popełnie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wiem leje górą ponieważ tlok przepuszcza musisz odkręcic te 4 u góry i sciągnąć górny korpus siłownika i wtedy na tłoku wymienić i będzie sucho


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek12345    0

Wiem leje górą ponieważ tlok przepuszcza musisz odkręcic te 4 u góry i sciągnąć górny korpus siłownika i wtedy na tłoku wymienić i będzie sucho

nie koniecznie przecież bez większego rozbierania może wymienić ta mała uszczelkę bo to najprawdopodobniej z niej kapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No sorry ale tłok jest w cylindrze i trzeba go wyjac chyba kapujecie o co chodzi... O uszczelki która są na TŁOKU założone, bodajrze plastikowe są i jakieś tworrzywo a czy gumwoa nie pamietam


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tomek12345 ma racje. Bo wiem chyba o co Ci chodzi. bo mi tez pocilo sie z pod tej malej uszczeli i mozna ja wymienic bez wyjmowania tłoka.


Będę brał Cię! -Gdzie? -W oborze na traktorze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek12345    0

@tomek12345 ma racje. Bo wiem chyba o co Ci chodzi. bo mi tez pocilo sie z pod tej malej uszczeli i mozna ja wymienic bez wyjmowania tłoka.

ale najpierw żeby je odkręcić trzeba, wysunąć siłownik, i wtedy wszystko widać, i tam jest blaszka przykręcone na 3 śruby, mam nadzieje ze dobrze mówię i się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tomek12345 No tak trzeba wysunac silownik ale nie caly. Nie trzeba wyjmowac calego silownika zeby wymienic ta mala uszczelke z pod tej blaszki


Będę brał Cię! -Gdzie? -W oborze na traktorze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Teraz mnie zamieszaliscie. o którą uszczelke wam chodzi bo jeżeli mu sie poci silownik u góry to puszcza tłok. Możliwe ze na górze jest jakaś uszczelka ale ona tylko zgarnia zakurzenie na tłoczku jak jeździsz z podniesiona maszyną


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak sa tam takie zgarniacze do brudu takie metalowe blaszki. Ale ja jeszcze mam taka gumowa uszczelke ktora mam zalozona i Tłok juz sie nie poci u gory.


Będę brał Cię! -Gdzie? -W oborze na traktorze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Coś to da ale to i tak musi na tłoku wymienić pierścienie bo on już puszcza delikatnie i będzie gorzej z własnego doświadczeniawiem że najlepiej cały komplet wymienić od razu 8 zł komplet. Ja nie mam uszczelki mam pod tą blachą filc ;) Ale wiem kiedy mi tłok puszcza bo to nie oszuka wywali górą :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he no tak jak juz bedzie robil to moze caly komplet wymienic i bedzie najlepiej ;)


Będę brał Cię! -Gdzie? -W oborze na traktorze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TBhog    14

Hej

 

Zadałem pytanie w dziale elektryka ale chyba nikt tam nie zagląda więc zadam i tutaj.

 

Po ok 12 latach padły doszczętnie aku centra w T25. Zastanawiam się czy kupić teraz 165 czy 195 Ah. Cena nie gra roli, tylko czy alternator wydoli i instalacja, czy warto dopłacić do 195 ? Ciągnik swoje lata ma i wolałbym mocniejszy bo już nie pali jak kiedyś. Są jeszcze na składzie jakieś węgierskie aku euro-start - warto kupować ?


Traktor :), Bóg, Honor, Ojczyzna, Górale, Linux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

witam panowie mam zmartwienie kapie mi paliwo z pomy wtryskowej z pod sciegna z tego co sie dodaje gazu wiem ze tam jest uszczelka ale nie wiem co z tym sciegnem jak go sciagne to nic sie nie popieprzy????????i czy wymnienie bez zadnych trudnosci usczelke??????????????prosze o szybka odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro    0

witam juz zmnienilem gumke i nie cieknie z pompy olej.radzil bym kupic wieksze akumulatory czyli 195 ja w swoim ruskim tez mam 195 i jestem zadowolony nie raz nie chce zapalic trzeba meczyc to sa wytrzymale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

Witam. Mam maly klopot z podnosnikiem. Wczoraj przy sianiu poplonu w pewnym momencie wladek nie chcial mi podniesc siewnika, podniosl dopiero po dluzszej chwili na wysokich obrotach. I od tego momentu podnosi powoli i na obrotach. Co moze byc przyczyna tego? Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3156

Koło rozdzielacza z prawej stromy masz mały dekielek na 2 śruby (klucz 14),odkręć go i wcisknij ten zawór 2 razy potem go wymnij wytrzyj włóż spowrotem i zakręć ten dekelek.

 

Napisz póżniej czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

Koło rozdzielacza z prawej stromy masz mały dekielek na 2 śruby (klucz 14),odkręć go i wcisknij ten zawór 2 razy potem go wymnij wytrzyj włóż spowrotem i zakręć ten dekelek.

 

Napisz póżniej czy pomogło.

oki. jutro to sprawdze, dzis nie bardzo mialem czas, dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

Zrobilem jak kazales, i okazalo sie jeszcze,ze oleju bylo troche malo. Silownik byl naprawiany i pewnie olej poszedl w niego dlatego go ubylo. Zobaczymy co bedzie jak pojdzie w pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj