emuel

władimiriec t25

Polecane posty

watjo    0

PODNOŚNIK Mam prośbe może mi ktoś pomoże: podnośnik podOnisi bardzo słabo (jest nowa pompa zębata) wymienione uszczelki w siłowniku pozostaje rozdzielacz czy jego można regulować?

Podnośnik bez obciążenia idzie do góry jak się stanie na nim to nie utrzymuje 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6
PODNOŚNIK Mam prośbe może mi ktoś pomoże: podnośnik podOnisi bardzo słabo (jest nowa pompa zębata) wymienione uszczelki w siłowniku pozostaje rozdzielacz czy jego można regulować?

Podnośnik bez obciążenia idzie do góry jak się stanie na nim to nie utrzymuje 70 kg

zaloz do tego problemu nowy temat!!to jest temat o mocy t-25, a nie o podnosniku;/ tak mi sie przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2
jak moze byc slabsza jak c-330 ma 30km, a T-25 - 25km????

U mnie w instrukcii od władka pisze że calkowita moc znamionowa to 31 KM. T-25 raczej nie odnosi sie do mocy tylko to jest jakieś oznaczenie modelu albo coś w tym stylu.

@Watjo jak dopiero robiłeś podnośnik to na początku on jest zapowietrzony i bedzie słabo podnosił. Pobaw sie nim troche, podnoś i opuszczaj na zmiane to sie odpowietrzy. Potem sprawdź stan oleju i badzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Skoro wymieniłeś pompę, zrobiłeś siłownik, a rozdzielacz nadal jest ten sam no to logiczne że to właśnie jego wina. Rozdzielacz też sie zurzywa. Regulacja starego rozdzielacza juz nie przyniesie efektu, jedynie jego wymiana na regenerowany lub nowy.

Sekcje w rozdzielaczu sie zurzywaja i przez to olej nie idzie w zadanym kierunku, a także nie trzyma i olej ucieka z siłownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

T-25 to oznaczenie rusek używa 29KM to tak samo jak by C-385 miał 85KM a ma 78jak się nie myle, a uciąg ma najlepszy jak mu się jeszcze założy obciążniki na tył wtedy rusek pobija wszystkich na głowe :P:P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

ostatno robiłem włdniem w polu i powiem ze przydało by sie do niego 5 koni wiecej, wtedy to by nie bylo lepszego sprzetu, i jeszcze to wspomaganie wtedy to juz bajka heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

najlepiej to wogole zeby mial taki komfort w kabinie jak w john deere :P

a wracajac do tematu to dzisiaj specjalnie sprawdzalem w instrukcji ile wladek ma koni i tam jest napisane ze 25, wiec nie mam pojecia skad niektorzy twierdza ze ma 30 i porownuja go do c-330;/;/??? nie da sie go porownac bo c-330 nawet cylindrow ma wiecej i napewno jest silniejsza od wladka. moze duzej roznicy miedzy tymi ciagnikami nie ma ale c-330 napewno o te 5km ma wiecej od wladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76
nie da sie go porownac bo c-330 nawet cylindrow ma wiecej i napewno jest silniejsza od wladka. moze duzej roznicy miedzy tymi ciagnikami nie ma ale c-330 napewno o te 5km ma wiecej od wladka.

Czy ja dobrze widzę że C-330 ma wiecej cylindrów od władka. To zanczy ile?? Ja byłem pewny że oba maja po 2 cylindry, ale mogę sie mylic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

nie no trzydziestka ma trzy cylindry. kurcze jeszcze u kolegi widzialem ze ma trzy;/;/ albo ja cos poprzekrecalem i pomylilo mi sie albo ona naprawde ma trzy cylindry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

No cóż Mlody3320 skoro u was trzydziestki mają 3 cylindry to może i Władki mają 25kM. Byś sie lepiej nie kompromitował takimi wypowiedziami :P B) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
nie no trzydziestka ma trzy cylindry. kurcze jeszcze u kolegi widzialem ze ma trzy;/;/ albo ja cos poprzekrecalem i pomylilo mi sie albo ona naprawde ma trzy cylindry...

 

Może twój kumpel ma taką C-330 jaki był prototyp C-330 3P z silnikiem od ferdka


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

raczej watpie zeby jego kolega mial c-330 3p poprostu @mlody3320 sie nie zna lub nie umie liczyć ....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

Nie no sory chlopaki za ta wczorajsza wypowiedz;/;/ nie wiem co mi sie po***** ze tak napisalem;/;/dzis jeszcze sprawdzalem u kumpla i c-330 ma DWA CYLINDRY :P:P B)

Sory B)

Ale temat jest o T-25 wiec jego sie trzymajmy a nie c-330 :)

Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

władek ma 29Km a nie 25 ile razy mam powtarzć mam specjalną książke od władka ,,Ciągnik T25A. OPIS TECHNICZNY I INSTRUKCJA EKSPLOATACJI" Tam jest wszystko napisane z jakimi maszynami może pracować i co jaki czas wymiana olejów i filtrów. Krok po kroku opisane jak rozbierać i zkładać ciągnik, Co jet powodem niedomagania ciągnika itp.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
władek ma 29Km a nie 25 ile razy mam powtarzć mam specjalną książke od władka ,,Ciągnik T25A. OPIS TECHNICZNY I INSTRUKCJA EKSPLOATACJI" Tam jest wszystko napisane z jakimi maszynami może pracować i co jaki czas wymiana olejów i filtrów. Krok po kroku opisane jak rozbierać i zkładać ciągnik, Co jet powodem niedomagania ciągnika itp.

coś dziwny masz ten katalog, jak ma 29km to dlaczego nie nazywa sie t-29

u mnie sprawdzałem i przy najlepszych warunkach nie było żeby t-25 miał 29kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To dlaczego C-360 nie nazywa się C-352 Co??? Zależy od typu ruska jeden ma 25KM a jeden 30KM. 29KM to moc użyteczna. Na silniku jest napisane 22,5Kw=31,5KM . Teraz cytat z książki ,,użyteczna moc znamionowa, KM...29" i cytat z katalogu ,,pełna moc nominalna KM....31"

,,efektywna moc nominalna KM...29"

T25A KATALOG, Moskva 1982


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Ja też mam taką książkę i pisze ze ma 29 km a Nie 25km

 

 

Mój znajomy ma z 23 km w swim władku bo mu pisze nz ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Mój znajomy ma z 23 km w swim władku bo mu pisze nz ciągniku.

 

Może w kilowatach jest podane? Tam używa się jednostki KW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Może chodzi ci o Kw których jest 22,5 i zaokrągliłeś. Wrzuce zdjęcie książki na AF do działu gadżety


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Tu gośc sprzedaje 2-ke obrotowo a patrzcie do czego jest przyczepionahttp://allegro.pl/item342330951_plug_2_skibowy_obrotowy.html

T-25 czy ja może żle widze.

 

Dobrze widzisz to T-25 ja się nie dziwie pług masywny nie jest a skiby ma normalne. U mnie powinien pociągnąć przecież to 2 skiby idą w ziemi a dwie u góry większego oporu nie ma, a jak ktoś ma obciążniki to nie ma że boli musi IŚĆ! ! ! !


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

skiby to sa normalne chyba 2x30 jak sie nie myle .....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj