emuel

władimiriec t25

Polecane posty

fenomen1990    1
blokuje sie lewe kolo i juz myslelismy ze to chamulce ale to nie to a to dzieje sie jak ciagnik postoi 2 lub 3 dni i wiecej

ja to tam miałem jak jechałem do tyłu blokowały sie koło a przyczyna były zbyt mocno podciagniete chamulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale u mnie to nie jest wina chamulcow


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nie wiem trzeba bedzie wladka rozebrac i zobaczyc co mu dolega


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaDiKoWaL    2

Ja obstawiam zwolnice... Np mogło wywalić kilka zębów na półosi i blokuje. Ja miałem jeden ząb ukruszony ale nie było nic czuć że coś mu dolega. Ale kolo trzech stów poszło się pruć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

Witajcie koledzy mam władka który ma ok. 30latek ;)

Chciałem coś w nim pozmieniać żeby bardziej dorównywał 30-tce :) Co można w poczciwym rusku zmienić albo przerobić żeby praca nim się stała prostrza i szybsza :D

 

 

Pozdrawiam Karol12!!!


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

To proste....zamien na c330( z doplatą z Twojej strony )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Ja bym proponował założyc na tylne koła obciążniki a jak w przyszłóści będziesz zmieniał opony to wez 12.4 -28 Ja tak mam i uciąg władka będzie pare % większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Zgadzam sie. dociążenie władka dużo da, a i opony też dobrze zmienić jesli jeździ sie więcej w polu niz po ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

No bo ja planowałem kupno innego traktoru ale że kolega @andrzej2110 powiedział mi że lepiej żebym eksploatował swojego ruska więc narazie pole będę obrabiał władkiem... i dlatego chciałem coś w nim zmienić aby był on bardziej poręczny i pasował do większego asortymentu maszyn ;)


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no nie wiem bo sprzegla na dwu stopniowe nie zmienisz tak wiec w kosiarce i prasie za dlugo nie polatasz a do reszty maszyn to pasuje tak samo jak c-330


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

szkoda ze zalozenie do ruskiego wspomagania jest bardzo skaplikowane,gdyby tak nie było to juz bym smigał ze wspomaganiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

zakladasz talezówke i masz wspomaganie hehe ja to jak jade szosa z zaczepiona talezowka to skrecam jednym paluszkiem..


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

Koledzy mam do Was pytanie czy władek w rozdzielaczu przypadkiem niema zaworu przeciążeniowego?


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
zakladasz talezówke i masz wspomaganie hehe ja to jak jade szosa z zaczepiona talezowka to skrecam jednym paluszkiem..

a to jaka ta talezowke masz???? jaka masa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

bomet 1,8 m 8 talezy na walku do wladka juz starcza a masy to nie pamietam


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
Koledzy mam do Was pytanie czy władek w rozdzielaczu przypadkiem niema zaworu przeciążeniowego?

sa zawory przeciazajace,dlatego wajcha od podnoszenia ci sama odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25A    1

mam takie pytanie czy jak zapinacie np. pługi to wcześniej regulujecie wysokość wieszaków czy wszystkie są na równej wysokości?


T25A THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

Ja zawsze ustawiam i chyba lewy jest troche wyrzej


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Wladek to maszyna ma juz 30 lat i nadal smiga ostatnio trzeba bylo go rozpalac na uciag ale i tak daje rade.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

Człowieku ja z władkiem zawsze mam problemy z odpalaniem ale tylko jak temperatura jest ponirzej 5 stopni ale jak go wypcham z garażu ba słońce to jak sie nagrzeje( bo potrzebuje ciepłego powietrza) to za pierwszego odpala :)


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo124    0

c 330 jest słabsza od t25 bo 30 jak coągnie coś cięrzkiego do zdycha a wladek idzie jak burza tylko jak juz niema sily to miesza kolami i kto tu muwi ze c 330 jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6
c 330 jest słabsza od t25 bo 30 jak coągnie coś cięrzkiego do zdycha a wladek idzie jak burza tylko jak juz niema sily to miesza kolami i kto tu muwi ze c 330 jest lepsza

jak moze byc slabsza jak c-330 ma 30km, a T-25 - 25km????to jest nielogiczne co napisales....moze chodzilo Ci o sile uciagu???a nie o moc!!! no bez przesady;/ wiem ze wladek jest dobry bo ma uciag lepszy od ursusa 2812- pisze bo mam oba i wiem;/ruski lepiej pociagnie np przyczepe ze zbozem po lodzie niz ursus 2812...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj