emuel

władimiriec t25

Polecane posty

zbyszekbrzuze    297

Isc do sklepu, powiedziec, ze robi zwarcie wszystko sie grzeje, nie chce krecic i niech wymienia Ci na drugi.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Tak jak ci pisze że jest walnięty rozrusznik i za pewne masz ten litewski.Zakładałem już gościowi do władka właśnie ten litewski i lipa był reklamowany.przyszedł drugi i na razie śmiga.Z alternatorami litewskimi też są jaja wiec ogólnie nie polecam tej firmy lepiej kupić turecki czy tam Agtech bo z nimi nie miałem problemów a trochę ich już pozakładałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi16245    0

witam panowie wymienili mi rozrusznik na nowy i na silniejszy i teraz pali jak szalony dziekuje za porady pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

To sie nazywa wlasciwe rozwiazanie sprawy :)

Niech Ci sluzy bezawaryjnie.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojo138    0

Witam panowie, mam problem z pompką zasilająca. Mianowicie nie podaje tyle paliwa ile trzeba a pompka ręczna przy pompowaniu jest twarda i nie idzie jej wcisnąć, dopiero po chwili można ją schować. Pompka nowa, bo stara padła, początkowo dobrze chodziła ale teraz coś jej odwaliło. Gdzie szukać problemu bo nie mam pomysłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek10220    1

Chcę założyć sobie radio i do tego trzeba przełożyć dwa kable przez słupek co idzie zasilanie lampy i dmuchawy, ale w pewnym momencie mi blokuje jak i w drugim słupku. Może ktoś ma na to sposób aby te kable tam wcisnąć w ten słupek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Pusc slupkiem cienki drut, zagnij go na koncu zaciskajac nim kable i przeciagnij :)

  • Like 1

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi16245    0

witam panowie potrzebuje pomocy mam ruskiego i zaczyna mi sie grzac ale nie wiem czemu do jakiej temperatury powinien sie nagrzewac?i jaka dla niego jest najlepsza temperatura?co mozna zrobic zeby sie nie grzal?nigdy nie milalem takiej temperatury zabraklo mi kawalek do 80 stopni przy kosiarce rotacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,w kosiarce rotacyjnej ma władzio dość ciężko, pomimo że sobie radzi i temperatura 80st. to normalka, ja kosząc w upały temperatura nieraz dochodziła do 95st.prawie 100 i nic złego się nie działo, a powiem że kosiarką koszę ponad 20lat co ważne pilnuj stanu oleju i naciągu paska wentylatora ,aby chłodzenie było sprawne ,a to że dochodzi do tej temperatury to nie ma czym się obmartwiać :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

To nie jest jeszcze zle. Przy takim obciazeniu i temperaturze otoczenia to normalne.

Nalezy uwazac tylko zeby nie przekroczyc, no i owiewka na cylindry, cylindry wyczyscic.

Olej ma prawo sie nagrzewac. Tylko smarowanie zeby bylo nie ponizej 1 bar


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekg    2

Wiatm. Mam taki problem. Dzisiaj rano odpaliłem władka wyjechałem z garażu wciskam sprzęgło a on dalej jedzie. I tak, okazało się że ta wajcha od sprzęgła co wychodzi z obudowy jest troszke pęknięta i odgięta. Odpiołem to cięgno co łączy pedał sprzęgła z tą wajchą. Po pospawaniu tej wajchy próbowałem jechać ale sprzęgło jeszcze nie wysprzęglało, więc podciągnołem je na regulacji o 2, a nawet 4 i 6 obrotów i było tylko gorzej czyli sprzęgło wogóle nie reagowało na wciskanie pedału. Dodam że teraz pedał sprzęgła bardzo lekko sie wciska. Jak myślicie co sie stało?

Sory że może troche nie po polsku ale mi sie śpieszy :-)

 

Ok już po problemie, Dzięki

Edytowano przez krzysiekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hari123    7

Wymień tą wajchę, u mnie było to samo minimalnie się wygięła i sprzęgła nie było, kupiłem nową podróbę i dalej to samo, potem kolejna wajcha wzmocniona płaskownikiem i grubo zaspawana i teraz śmiga bez przeszkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy olej ORLEN AGRO / HIPOL GL-4 80W/90 będzie odpowiedni do skrzyni w T25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam, odkręcić korek ,lejek, bańka z olejem i cała naprzód :o Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fza    3

Panowie, jaki jest rozmiar oringa w pompce ręcznej zasilającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj