emuel

władimiriec t25

Polecane posty

Wladus25    0

Pompy nie ruszalem remont byl robiomny rok temu rozrósznik kręci ale jak jest stopien spręzania to nie moze za hu... przezucic a przy orce mi sie grzeje do 90

bylla remontowana pompa ale jest ustawiona po staremu

wspominano mi ze jak jest wczesny zaplon to moze sie grzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Po pierwsze ciężki rozruch w twoim przypadku to nie wina silnika( złego kata wtrysku) tylko słabego akumulatora bądź i rozrusznika.

Bo jeśli miał byś zły kąt wtrysku to rozrusznik by kręcił ciągle a silnik po prostu by nie zaskoczył bo paliwo by dostawał w złym czasie. Jeżeli pompa jest ustawiona tak jak była więc po co ruszać. W ogóle jeśli ma siłę to tym bardziej jest ok z katem wtrysku.

Z tym grzaniem to jeśli osiąga 90 stopni to dobrze, zwłaszcza w orce bo gdyby to było na postoju na wolnych obrotach to trzeba by się było martwić. Silnik musi mieć odpowiednią temperaturę. We Władku masz wskaźnik temperatury do 120, producent mówi że temperatura ma oscylować między 40 a 120 wiadomo nie osiągać i przekraczać max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Rozumiem że wskazówka od ciśnienia oleju.

Dla mnie wszystko w porządku, olej się rozgrzewa i jest rzadszy a pompa ma trudniej z jego pompowaniem.

Najważniejsze żeby nie była poniżej 1. Jak dodasz gazu to zapewne ciśnienie wzrasta wraz z obrotami.

Takie ciśnienie jest dobre i wystarczy nie ma co psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

jakie 25 pięć koni T-25 ma ponad 30 koni jakoś chyba 32 albo 33 już dokładnie niepamiętam ja swoim ruskiem kosze kosiarką węgierskom o szerokości roboczej 2,1m i na 2 to bez problemu nawet nie zajęczy ją buja i to na wysokiej trawie nie takiej jak jest na łąkach no ale na sporej a jak pożyczyłem raz sąsiadowi do c-330 to na 2 tak mu ta trzydziestka jenczała że głowa mała. Dlammie rusek przebija trzydziestke sto razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Dokładnie,ja wiem że ma 30.6 a jak ktoś nie wierzy to jego sprawa. :)

 

Zna ktoś dobry sklep internetowy z częściami do T25? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dokładnie,ja wiem że ma 30.6 a jak ktoś nie wierzy to jego sprawa. :P

 

Zna ktoś dobry sklep internetowy z częściami do T25? <_<

 

na allegro pszukaj sklepu rolnex tam majądużo oryginalnych rzeczy. nawet zbiorki znalazłem :D a kiedyś szukałem nigdzie nie było


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

z tą mocą to może być różnie tak samo jak z ursusem 4512 i pochodnymi, zalezy od roku produkcji. Poczatkowo mialy chyba 62km a teraz 67km maja tak wiec z ruskami może być podobnie. Ogólnie rusek miły ciagniczek, wada to napewno chlodzenie powietrzem, jednostopniowe sprzegło i co najgorsze brak zaczepów z tylu ale z tym to sobie można lekko poradzić.Jako o komfort jazdy to mi sie zdaje ze C330 wygrywa ale jesli sie o władka dba to jakosciowa 330 niema polotu. Ja jak jeszcze swojego mialem to mial przed sprzedaza ponad 5tys mtg, niepamietam ile dokladnie i silnik niebyl ruszany. Z tylu ciekło z silownika od hydrauliki ale to wystarczylo uszczelnienia zalozyc i juz bylo dobrze. Ogólnie o sprzet trzeba dbac :D takze tych co maja jeszcze t-25 komunikat! zdabjcie o nie to wam posłużą;) sory ze sie rozpisalem:p


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czemu uważacie że chłodzenie powietrzem to jakaś wada. Każdy ciagnik będzie sie grzał jeżeli będzie miał zasyfiona chłodnice lub żeberka jeżeli będą czyste to nie będzie ani ten ani ten się grzał. Dla mnie może lekka wadą to jest teraz bo słabe aku mam bardzo i jak by gorącej wody wlał to by lepiej kręcił bo wszystko by cieple było a on obrotu nie może zrobić :D a jak juz sie uda zakręcic to aku zdycha jak zaczuna już dym z komina isć ;):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Dlaczego minusem jest chłodzenie powietrzem jeszcze go nigdy nie zagrzałem do 120 stopni :D ,mi sprzęgło jednostopniowe nie jest potrzebne a zaczepy już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No dlam nei ten jeden stopień z lekkajest bo bym chciał nim prasować bo jest o wiele cieszej ale ciężko będzie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter83    0

Panowie mam małe pytanko. Mysle nad zakupem rotacyjnej do mojego władzia i tak sobie mysle czy nie bedzie to dla niego zbyt duze obciazenie. Ewentualnie co byscie polecili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Kolego ja mam rotacyjną i 10 lat kosił puki 3512 nie miałem i to tą większą Z-169. Bez problemu, tylko rozbujać wpierw nim opuścić w trawę i lata jak i u 3512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Panowie mam małe pytanko. Mysle nad zakupem rotacyjnej do mojego władzia i tak sobie mysle czy nie bedzie to dla niego zbyt duze obciazenie. Ewentualnie co byscie polecili.

 

Da radę wiadomo w dużej trawie szybciej jak 1 czy 2 to nie pojedziesz,niektórzy piszą że na 3 koszą,ja jakoś nie wyobrażam sobie koszenia na 3 u mnie na górach. ;)

 

I popraw trochę pisownie bo w oczy kuje.

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter83    0

Za pisownie przepraszam ale się zapomniałem,ale tak ogólnie mówiąc to Piotruniu chyba pisze się kłuje a nie kuje.Ale mniejsza o to.Hehe Ale Piotrunie jak sądzisz lepiej kupić 1,65 czy może 1,35 i ją przerobić na 3 nożyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Jak masz łąki równe jak stół to 1.65 cm powinien iść ja kosiłem Władkiem 1.65 cm i szedł na 2 i mogłem śmiało wrzucić 3 ale było za dużo kręcenia na łące,z kosiarką 1.35 nigdy nie miałem do czynienia. :o A dużo masz ha łąk?

 

A co do pisowni to zainstaluj sobie dodatek w Mozilli jeśli posiadasz Mozille oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter83    0

Łąk mam 5ha i to dość równe.Widziałem Władka z kosiarką 1,35 przerobioną na 3 nożyki i szedł jak burza.Chodzi mi głównie aby za bardzo Władzia nie męczyć.A co do pisowni dzięki za poradę będę się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj