emuel

władimiriec t25

Polecane posty

ZETORRRRRR    3

no widze kabina od ledy :lol:

ale szukajcie dawajcie znać panowie dalej można rozważyć zakupo takiej ale dawajcie znać przy takich do 1000 byle były szyby drzwi i jakoś żeby wyglądała może być do małych poprawek

pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    69

Panowie. Jak zamontować do władka dodatkowy zbiornik oleju do hydrauliki?

Kupiłem wywrotkę i braknie mi oleju do pełnego przechyłu. Wydaje mi się, że jak zespawam zbiornik taki koło 6 litrów to powinno wystarczyć. Upatrzyłem miejsce na niego w kabinie, tam gdzie zamontowane było ogrzewanie olejowe. Tylko jak go podłączyć? Według poziomu to wyjdzie wyżej niż orginalny. Co z odpowietrznikiem w orginalnym zbiorniku? Będzie się z niego lało?

 

Pilnie proszę o radę, może ktoś kombinował z podobną przeróbką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony33    0

MarcinO10 w kabinie to jednak za wysoko, olej przeleje ci się przez odpowietrznik orginalny. wykombinuj miejsce pod kabiną, stosując już nawet zbiornik 10-15 litrów i to wystarczy. podłanczasz pod przewód zasilający do pompy szeregowo i sprawa załatwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zales    0

Posiadam ciągnik T25 z 1968 roku (dwie "wysokie" wajchy od zmiany biegów i rura wydechowa do dołu). Ciągnik swego czasu pracował we wszystkim - pług, kultywator, kosiarka... Teraz to już tylko brony i siewak do nawozów. Rozpalam go na pych (spalony rozrusznik) i zapala po 1,5m nawet w największe mrozy!! Skrzynia biegów to trochę się psuła, ale w silniku nie robione ABSOLUTNIE NIC od nowości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

No to gratuluje takiego ciągnika :D . Widać że ktoś o niego dbał :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Smiało. Ja kupiłem od C-360 odrazu robiony do T25 bez żadnych przystawek. pali bardzo dobrze tylko że droższy od tych małych bo coś koło 550zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Czy we wszystkich t25 wyje skrzynia na 1 i 2 biegu z włączonym wałkiem czy to tylko u mnie tak wyje :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

U mnie ostatnio nic nie wyło a teraz to nie wiem, od roku nie używałem WOM :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter83    0
Napisano (edytowany)

Mam pytanko mam t25 i przeprowadziłem mu ostatnio mały remont tzn wymiana pompy rozrusznik uszczelniacze. Jakie maszyny mogę nim ciągać?

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

- pług 2 skibowy

- brony trójki

- agregat 1.8 m

- opryskiwacz 400l

- rozsiewacz nawozu 350 l

- rozrzutnik 4 t

- przyczepa 4.5 t

- kosiarka rotacyjna 1.65 m

- siewnik do zboża max 3m.

- talerzówka 1.6 m - 1.8 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Mój ostatnio to poza jeżdżeniem po lesie to nic nie robi :rolleyes: . ale kiedyś ciągał rozrzutnik obornika 4T dwu osiowy, kultywator 2m, pług dwu skibowy, kopaczka do ziemniaków dwu rzędowa, sadzarka do ziemniaków,cągałem nim też dwie przyczepy 4T zboża ale ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter83    0

Ale spotkałem sie z opiniami ze w rotacyjnej 1.65 strasznie dostaje Moze zakupić 1.35 i dołożyc po nozyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mam pytanko mam t25 i przeprowadziłem mu ostatnio mały remont tzn wymiana pompy rozrusznik uszczelniacze.Jakie maszyny moge nim ciągać?

Borny 5

rozsiewacz pól tony nawet mozesz

siewnik 3m nawet Amazone dygnie D7 ale nie z full zasypaną skrzynią.

na podorywke 5-6 skib

z resztą sie zgodze.

No przyczepa 5 też moze być jak najbardziej t.j THK5


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony33    0

z własnego doświadczenia wiem iz przy rotacyjnej 1,65 było lżej niż 1,35 z odgarniaczem. wszystko zależy na jakim biegu będziesz kosił. ja na 3 max bo na 4 to za szybko i szkoda sprzętu. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

U mnie Władysław chodzi z:

pług 2 skiby

siewnik poznaniak 3 metry

opryskiwacz 600 litrów ale nie do pełna zalewany

brony trójki po 80 kg każda na włóce

przyczepa 6 ton i transport inny


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony33    0

no widze kabina od ledy :)

ale szukajcie dawajcie znać panowie dalej można rozważyć zakupo takiej ale dawajcie znać przy takich do 1000 byle były szyby drzwi i jakoś żeby wyglądała może być do małych poprawek

pozdrawiam ;D

na allegro masz orginalną kabinę w dobrym stanie za przyzwoite pieniądze polecam. :)

kabina t25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

Witam. Czy ktos moglby mi pomoc i podpowiedziec co moze byc przyczyna wyrzucania oleju(przynajmniej wyglada to na olej) przez wydech przy wladku? Juz jesienia zaczal mi to robic, ale cala zime stal nieuzywany i na wiosne tego juz nie robil.Nie sa to duze ilosci ale mam cala maske w male kropeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertl    3

wladimirec to super maszyna wolę nim jeżdzić niż c360 a w tym roku ruszam w podorywkę władkiem z unią grudziądz 5*25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atyjas    0

Czy ktoś słyszał o tym, że Władki ( stare T-25 ) składają ponoć gdzieś w Polsce? Bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

być moze bo widziałem nowe już w starym desingu. A przecież ruscy mają całkowicie inny wygląd i konstrukcje T25 wogóle nie produkują. Całkowicie nowe modele od kilku lat


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toma    21

Mam do Was pytanie związane z pompa hydrauliczna (NSZ). Mam zamiar zmienić pompę na wydajniejszą np. na nsz16. Znalazłem ukraińską pompę ale słyszałem że są awaryjne. Co możecie powiedzieć o nich, a może znacie innego producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj