emuel

władimiriec t25

Polecane posty

pablo21    29

A gdzie ta dzwigienka od sterowania przepływem oleju to przy pąpie niczego nie widzę. A z krótkimi światlami mam cos zwalone bo świecą tylko długie a jak wezme przełącznik w druga stronę to krótkie nie świeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

To własnie z tym od długich. On ma 3 pozycje: krótkie, tylko pozycja i długie.

Ten którym załacza się światła ma pozycje włącz i wyłacz to skoro załacza światła to jest ok.

Ta dzwigienka to powinna być w kabinie po prawej stronie przy tej nagrzewnicy, mniej wiecej nad gazem noznym.

nia przesówa sie do przodu i do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ale chodzi o to że zadnej dzwigienki w kabinie nie ma ani nawet dziury po tej dzwigni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

W orginale jest ta dzwigienka przy wyjsciu z pompy hydraulicznej, na pompie zamontowany jest taki około 10 centymetrowy dławik do niego jest przykręcony gruby metalowy przewód olejowy. Dzwigienka znajduje się na wewnętrznej (od skrzyni biegów) stronie tego dławika . To jest dosłownie 5 centymetrowy mały płaskownik. Jaśniej już nie mogę hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

Mam Pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć co jak i gdzie po podłączać wszystko od początku Żeby światła działały,ponieważ nie znam się na tym a światła nie działają TYLKO WSZYSTKO ODPOCZĄtku każdy Kabel HelP me Plx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

Mam Pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć co jak i gdzie po podłączać wszystko od początku Żeby światła działały,ponieważ nie znam się na tym a światła nie działają TYLKO WSZYSTKO ODPOCZĄtku każdy Kabel, doKładnie wytłumaczyć Help Me Plx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

No i dzisiaj już troche Władkiem na pusto pojeżdziłem i nawet niezle jest niedługo próba w agregacie uprawowym i oczywiscie fotki. Niedzialają mi tylko halogeny robocze i włącznik od stopu jest powalony bo nie rozłącza tak jak trzeba. A co do tego ogrzewania to u mnie nie ma nigdzie żadnych dławików ani na wyjściu z pompy ani w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Więc ktoś po prostu musiał zdemontować podzespoły od ogrzewania. Przyjrzyj sie jak ida przewody hydrauliki od rozdzielacza do zbiornika oleju. Może ktos te ogrzewanie juz całkiem ominął i puscił bezposrednio. mój sasiad u siebie całkime zdemontował ogrzewanie.

@Rexil trudno wytłumaczyć jak pokoleji zrobic cała instalacje bo opis bedzie na wiele stron i nie wiadomo jak okreslać przewody i ich lokalizacje(po kolorach moga byc niejasne). Dlatego najlepiej jak zrobisz to ze schematem.

A świateł od jak dawna nie masz? Żadnych nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

Wystarczyło by mi gdzie tlyko wszystko popodłaczac zeby prąd dochodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

U mnie przewody od ogrzewania wychodzą z rozdzielacza idą do środka do tej nagrzewnicy i wychodzą spowrotem idąc gdzieś do skrzyni.

Raczej nic nikt nie kombinował bo ten władek ma tylko 1200mth i jest od pierwszego własciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Jesli masz aparat to cyknij fotki przewpdów na zewnatrz przy pompie i prawa część kabiny wraz z nagrzewnica. Może po prostu masz zdjeta dzwigienke od dławika. Bo skoro przewod przelewowy od rozdzielacza idzie do nagrzewnicy a nastepnie do zbiornika to wszystko na miejscu.

 

Kolego @Rexil zajrzyj pod maskę i tam na ściance od akumulatorów powinienes miec 3 bezpieczniki, a przynajmniej gniazda do nich. Może tam masz przerwę. Nastepnie zobacz pod deske rozdzielczą do przełaczników od swiatła czy sa podłaczone, bo śrubka sie odkreciła i przewód spadł. Jeśli nic nie dłubałeś przy instalacji a ona wyglada na cała to poszukaj zerwanych, niepodłaczonych przewodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Dobra foty bedą jutro.

 

Jest problem: Podładowałem akumulatory prostownikiem i próbuje zapalić a rozrusznik tylko pyka i nawet na odpręzniku nie chce go zakręcić ani razu jaka moze być przyczyna za słabe akumulatory czy coś innego? Proszę o jak najszybsza odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Mogą być słabe akumulatory albo spali sie rozrzysznik bąć słaby już rozrusznika le to raczej nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL07    351

Sprawdź dokładnie czy klemy są dobrze przykręcone, może prąd nie przepływa dobrze, a wcześniej palił ci dobrze? Może padł ci włącznik elektromagnetyczny.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Może byc tak jak koledzy pisza słabe aku lub kiepskie klemy (brudne).

A prubowales palić go na krótko?? To znaczy kluczem otwartym połaczyć na włączniku elektromagnetycznym małą śrubke z ta dużą co doprowadzony jest przewód + od aku. Ciągnik musi byc na luzie. Sprubój nieraz tak bywało że tak zakręcił, a z kabiny nie chciał.

Czasem koło zamachowe nie może sie zgrać z bendiksem w rozruszniku i nie zaskoczy. Dobrze jest wziąść pociągnąc za pasek klinowy od alternatora aby zakrecic choć troszke wałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W starym rozruszniuku miałem tak, nie chcial kręcic tylko tak tyknoł, w c-360 też tak miałem to były do wymiany tulejki i szczotki, a w rusku rozrusznik był oryginalny i postanowilismy wymienic na szybkoobrotowy. W żniwa wycioł mi taki numer że zaczoł kręcic i przestał i nic się nie odezwał, powód??? Kabel na klemie się popuscił, akurat miał wysypywać a ty awaria to dopiero była nerwica


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

Jak na krótko będzie palił a z kabiny nie to może też byc zerwany kabel od tej blokady starteru co jest na skrzyni biegów, albo nie masz go na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Zgadza sie że tak bedzie jak piszesz ale kolega mówi że słyszy pykanie na rozruszniku więc układ blokady zapłonu ma sprawny bo inaczej była by głucha cisza przy odpalaniu.

 

Ale dla upewnienia sie to pyka raz za razem czy tylko raz po przekreceniu kluczykiem i za każdym razem.

Co pokazuje amperomierz po przekreceniu kluczykiem??

Ale jestes na 100% pewny że to pyka włącznik elektro. na rozruszniku??. Bo pod deska rozdzielczą znajduje sie przekaźnik który to załacza włacznik elektromagnetyczny . I on także daje odgłosy pykania. A w nim moga być przypalone styki które nie łacza sie. I w tedy nawet rozrusznik sie nie odezwie ani włacznik elektro. .

I w tedy to na krótko odpali napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak pyka to ja sądze że szczotki, spróbuj puknać w rozrusznik kluczem albo młotkiem w C-360 pomogło na tyle żeby go do garażu zaparkować


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

A więc tak Na któtko kręci noramanie ale z kluczyka tylko pyka nie maiłem dotąd styczności z Władkiem ale wasze wypowiedzi pewnie sporo mi pomoga ale i tak na razie dzisiaj czeka go praca przez cały dzień więc na grzebanie nie bedzie czasu.

 

Chyba założę mu po 2 obciązniki na koło od C-330(nie swoje) I opony 12,4/28 co o tym myślicie?

Pracowałem już nim troche silnik ma sporo mocniejszy niz mój ciapek ale uciąg taki sobie ale może poprostu przeba się nauczyć nim pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nauczyc sie jedna sprawa a druga sprawa to własnie obciążniki, one bardzo wiele dają ja na jednym kole nie miałem obciążników to była już masakra podczas orki ale zpowrotem mam komplet i jest lalunia :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Skoro pyka a nie pali to głowa pod deske rozdzielcza i szukaj przekażnika. Dokładnie powinien być po prawej stronie kierownicy nad rozdzielaczem. Nieduze pudełeczko z 4 podłaczonymi do niego kablami.

Albo styk sie w nim wypalił i nie łaczy albo nie dostaje + którego ma załaczyc i przesłać do włącznika elektromagnetycznego.

Obciażniki dobra sparawa. A te opony to od C-330? Jesli tak to sa one szersze i lepsze w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kargul101    0

JA MAM WŁADKA OD URODZENIA I NIE PAMIĘTAM ŻE W NIM COŚ SIĘ POWAŻNEGO STAŁO JEDYNIE WYMIANA PIERŚCIENI I TŁOKÓW ALE NA 7 PIERŚCIENI ALBO NA 6 NIE PAMIĘTAM ALE JEST ICH SPORAWO A DUŁ NIE RUSZANY WAŁ MAM ORYGINALNY I NA ORYGINALNYCH ŁOŻYSKACH ANI DEKA OLEJU NIE BIERZE . I MOŻE MAŁE REMONTY SKRZYNI ALE WIADOMO STUKNĘŁA MU TRZYDZIESTKA A TAK NIE NARZEKAM NA NIEGO. MA WADY I ZALETY

WADĄ JEST DUŻY LUZ W KIEROWNICY I ZAKLESZCZANIE SIĘ SKRZYNI A ZALETĄ JEST JAK MÓWIŁEM SILNIK JEST NIE DO ZDARCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ale pochwal sie także jego przebiegiem i na ilu ha robił. :P

To że ci nie bierze oleju to wał nie ma nic do tego, tu liczy sie stan tuleji, tłoków i pierscieni.

A z kąd ty wziołeś zestaw z 6 (7) pierścionkami?? :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj