emuel

władimiriec t25

Polecane posty

mtracz    76

Kiedyś, czyli w tamtym roku pytałem się w sklepie to mówili, że jest, ale z braku czasu nie chodziliśmy sprawdzać na półkę. Dziś się pytam jeszcze raz, to się zapierają, że nie ma i nigdy nie było. Dzwonili także na hurtownię i to samo. Tak samo jest ze światłami do nowszej serii Władka, nie da się kupić. Także ze szczerymi chęciami, ale nie ma i nie będzie.

Jedynie kombinacja z przeróbką podstawy i filtrami PP. Albo szaber. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Nie mógłby się ktoś ty zająć na przemysłowa skalę? Albo przywieźć za wschodniej granicy?

Jest pomysł na interes, nie ma nikogo chętnego do zarobienia kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Widac nie ma na tym biznesu i cena dla Ciebie byłaby zaporowa B) . Przejedź się do Aquaparku w Druskiennikach(Litwa) i przy okazji kupisz tą część. Nie chcesz jechać, schowaj EGo i regeneruj bąka.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Nie wiem czy to by był biznes gdy u siebie na wsi widzę baki w c 330 i zetorach 7211, przecież niema problemu z zakupem nowej podstawy a właściciele ich nie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza1022    0

moj wladek jest z 84 r i ma 22,5kw *1,36=30,6 a ursus c330 ma 22,4*1,36=30,5 ale mowia zerusek jest slabszy bo ma mniejsze opony tylne jak sa orginalne 10r28 a ciapek 11,2r28 jak zalozycie do ruska 11,2r28 i wyrownacie ciezar tylnych kol to zobaczymy ktory jest silniejszy . podam wam przyklad sasiad mial wladimirca i robil nim w orkanie na zielake lubin ciagal z przyczepa rusek szedl pod gori wogole a przyjechal jego brat nowym ursusem c330 i zaczepili orkan z przyczepa na prostym odcinku ciapek tylko zrobil ciap ciap ciap ciap i zdechl i pare takich prob i zawsze zdychal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza1022    0

ktory mial w standardzie 12,4 ??? nigdy nie widzialem zeby mial tak orginalnie poczytaj dobrze ok

chyba majorek to tak mial 12,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7    13

Największy minus sprzęgło jedno stopniowe.W MTZ jest to samo ale rozwiązali to w ten sposób że WOM jest załączany oddzielnie a biegi oddzielnie.Tak wiedz włączamy WOM i jedziemy z maszyną naciskamy sprzęgło ciągnik zatrzymuje się a WOM dalej pracuje.Taki mieli na to sposób kiedyś nie wiem jak jest w nowszych MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

GÓRAL1 raczej nie pasuje ta podstawa

Edytowano przez volvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek10220    1

Witam. Mam taki raczej nie typowy problem ponieważ leje mi z dźwigni włączania wałka gdzie wchodzi do plecaka, i moje pytanie, czy dostane do tego jakieś uszczelniacze czy simeringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Jest uszczelnienie. Niestety musisz wyjąc końcówkę wałka WOM, by móc wyjąć dźwignię i wymienić uszczelniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek10220    1

Jest uszczelnienie. Niestety musisz wyjąc końcówkę wałka WOM, by móc wyjąć dźwignię i wymienić uszczelniacz.

A dostane gdzies wogule taki uszczelniacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Witam. Przepraszam, że tak się wcinam, ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Czy wiecie może gdzie można dostać uszczelkę do oryginalnej kabiny, która uszczelnia między drzwiami, a kabina, nie chodzi mi o szybę. I 2 uszczelkę do prawej szyby otwieranej, też między okno, a kabinę. Moglibyście mi coś doradzić ?


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,ja nie mogłem dostać oryginalnych to założyłem samochodową od golfa od drzwi, i powiem że bardzo dobrze zdaje egzamin i nie tylko w traktorach, ale i w kombajnie pomontowałem ,są bardzo szczelne tak na kurz jak i wodę, trzeba tylko dobrze poustawiać aby dobrze się zamykały, a i wygląd estetyczny jest i są trwałe, ja już kilka lat mam je założone :huh: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Posiadałem masz od widlaka w swoim władku i miałem dorobione widły do załadunku obornika ale jak kupiłem cyklopa to widlaka sprzedałem bo się trafił dobry klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

A ładował ktoś bele sianokiszonki masztem przy t25 na przyczepę???

Edytowano przez donweter1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekg    2

Witam. Mam taki problem że jak mój władek postoi dłużej tzn. koło tygodnia to jak go odpale pochodzi 15s i zgaśnie musze podpompować ręczną pompką i wtedy jest ok. Co jest nie tak ?

 

Edytowano przez krzysiekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj