Skocz do zawartości
pooka

DEMO TOUR 2015 Z MANITOU I GRAVITEM - wymień starą ładowarkę na nową!

Polecane posty

pooka    0

W najbliższy poniedziałek 18.05, firma GRAVIT organizuje pokaz MANITOU DEMO TOUR, gdzie będzie można zapoznać się z szeroką gamą nowych i używanych ładowarek Manitou i Mustang wraz z osprzętami.

Podczas spotkania będzie można zobaczyć i przetestować:
- nowe i używane ładowarki teleskopowe Manitou i przegubowe Mustang dla gospodarstw hodowlanych, roślinnych i sadowniczych, a także dla branży budowlanej, przemysłowej oraz usługodawców.
- pełną gamę specjalistycznych osprzętów do maszyn Manitou, Mustang i innych.
- NOWOŚĆ! Ładowarkę teleskopową MANITOU MT 625 Easy - czyli mega kompaktową ładowarkę teleskopową na każdą kieszeń! Moc 50 KM, udźwig 2500 kg, wys. podn. 5,8 m
- ofertę sklepu ze specjalnymi rabatami!
- zadać pytania serwisantom GRAVIT oraz MANITOU!
- poznać najkorzystniejsze formy finansowania zakupów maszyn Manitou!

Gdzie i kiedy?
18 maja (poniedziałek) o godzinie 10:30
w Gospodarstwie Rolnym Pana Bogdana Karwata
Siedliszcze 89, 22-130 Siedliszcze (przy drodze krajowej nr 12 Lublin-Chełm)

Nie zabraknie grilla i napojów chłodzących oraz konkursów dla operatorów maszyn Manitou na specjalnym torze manewrowym z cennymi nagrodami :)

Podczas pokazu będzie można zasięgnąć pełnej informacji na temat zbliżających się programów unijnych!

Zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni potwierdzić swoje przybycie telefonicznie: 507 025 227, 505 077 896  lub mailem: marketing@gravit.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin13139
      Jaką ładowarkę przegubową wybrać  avant czy weidemann ?? chodzi o maszynę do 50 tyś PLN    avant byłby pewnie trochę nowszy czyli około roku produkcji 2008 a weidemann 2000 rok <sprawdzając ceny na allegro>.  Którą maszynę lepiej wybrać? chodzi o pracę przy usuwaniu obornika i przywożeniu kiszonki dla stado około 30 krów mlecznych. Chciałbym żeby to był zakup na kilka ładnych lat a nie na jeden sezon..
    • Przez rolnik147852
      Witam!

Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak
    • Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html
    • Przez adrian123292
      Witam. Kupiłem sobie ładowarkę manitou mlt 634 lsu 120 powershift. Jest ona z 2009 roku i jak widać jest na powershifcie . Sprzedawca mówił, że ma ona 6 biegów w przód, niestety nie sprawdziłem tego na placu i dopiero teraz zauważyłem że tych biegów jest jednak 5. Na kartkach operatora tych przy kierownicy niby jest napisane że jest 6 biegów ale niestety ta 6 nie włacza się, dochodzi do 5 i tyle.. Mam też fracuzką instrukcje obsługi i tam też o tej 6 coś jest opisane .. Jak jest w waszych maszynach ? Może trzeba się odpowiednio rozpędzić żeby ta 6 wskoczyła? Ile wyciągają km/h wasze manitki na drodze? Maszyna ma 4800 motogodzin.
    • Przez rolnik19214
      Witam !!
      Koledzy mam takie pytanko ,Czy wiecie moze jakie wyksztalcenie trzeba miec aby uzyskac prace na pokazach rolniczych ? Jak wyglada taka praca , jakie jest wynagrodzenie ?
      Z gory dziekuje za madre odpowiedzi.