Zaloguj się, aby obserwować  
121

wałek 1000 obrotów i kosiarka rotacyjna

Polecane posty

121    2

cz ni będzie problemów ze sprzęgłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jeżeli masz na myśli aby wrzucić na wałku 1000 obr. i jechać wolniej na większym biegu tak aby mimo wszystko na wałku było te +/- 550 to nic się nie stanie. Chyba, że chcesz kosić na 1000 to kosiarka raczej długo nie wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
121    2

chodzi mi głównie o zużycie paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

najmniejsze zużycie paliwa to kosa B-) a na serio to bezpieczniej będzie na 540eko lub 750 chyba że chcesz kupić nową kosiarke na 1000 obrotów sprzęgło zetnie w majlepszym przypadku w najgorszym rozerwie przekładnie, kosiarki roracyjne.były - są przeznaczone do 540 a chciał niechcial dodasz gazu na chwolile i to może być ta chwila za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
121    2

chce po prostu przełączyć na 1000 i trzymać siknik na niskich obrotach ,lepszy komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer24    22

ja kosze tak juz 6 lat i nic sie nie stało, ustawiam na początku ręcznym gazem obroty i tak juz do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer24    22

tym internationalem co w galerii 80KM i zwykła rotacyjna ok. 4l na hektar w zależności jaka łąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adizetor    37

Również od ładnych paru lat rotacyjna firmy jakiejś Rol Bud kosze na 1000 i żadnej awarii. No cóż, ale czas na zmianę na coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj