Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
121

wałek 1000 obrotów i kosiarka rotacyjna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
121    2

cz ni będzie problemów ze sprzęgłem

romek6340    203

Jeżeli masz na myśli aby wrzucić na wałku 1000 obr. i jechać wolniej na większym biegu tak aby mimo wszystko na wałku było te +/- 550 to nic się nie stanie. Chyba, że chcesz kosić na 1000 to kosiarka raczej długo nie wytrzyma...

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/strazospbrzeziny/

Wiadomość z agroFakt.pl

5714mf255    31

najmniejsze zużycie paliwa to kosa B-) a na serio to bezpieczniej będzie na 540eko lub 750 chyba że chcesz kupić nową kosiarke na 1000 obrotów sprzęgło zetnie w majlepszym przypadku w najgorszym rozerwie przekładnie, kosiarki roracyjne.były - są przeznaczone do 540 a chciał niechcial dodasz gazu na chwolile i to może być ta chwila za długo

121    2

chce po prostu przełączyć na 1000 i trzymać siknik na niskich obrotach ,lepszy komfort

farmer24    7

ja kosze tak juz 6 lat i nic sie nie stało, ustawiam na początku ręcznym gazem obroty i tak juz do końca

farmer24    7

tym internationalem co w galerii 80KM i zwykła rotacyjna ok. 4l na hektar w zależności jaka łąka

adizetor    35

Również od ładnych paru lat rotacyjna firmy jakiejś Rol Bud kosze na 1000 i żadnej awarii. No cóż, ale czas na zmianę na coś większego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez panmino
      Cześć, jakie macie opinie o polskich kosiarkach dyskowych? Jak je oceniacie w pracy? Jakie są ich słabości? Którego producenta zdecydowanie nie polecacie i dlaczego? Chcę kupić kosiarkę centralnie zawieszają o szerokości około 2,6 - 2,8m, budżet - 25tys. Bardzo proszę o opinie.
    • Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html

piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez hary6400
      witam wszystkich .
      chciałbym zakupic nowa kosiarke dyskowa a mianowicie boczna  i czołowa , jakiej firmy wybrac?? prosze o wskazówki rady co warto dołozyc
      myslałem nad zakupem czołowej 3,m a boczna 2,8 m do tego zostawu  chce podpiac valtre n 103,4 miała 111km teraz zmieniony program na 124 km
      ktore kosiarki ida lżej a ktore cieżko , co polecacie czekam na podpowiedzi
      pozdrawiam:)
    • Przez panmino
      Cześć,
      Będę kupował kosiarke dyskowa, chciałbym polską, ale mam mieszane uczucia. Cena jedna czyni cuda i mam na oku taką kosiarkę: http://pronar.pl/produkt/kosiarka-dyskowa-pronar-pdt260. Cena PDT260 to netto 19.320,00, plus 7.500 za spulchniacz.  Co myślicie o tej ofercie? Samasz KT to wydatek 23.300 netto, plus 10tys. za spulchniacz a  Sipma to 22.500, ale nie ma opcji spulchniacza. Proszę o wyrażenie zdania osoby naprawdę mające kontakt z polskim sprzętem, a nie w ciemno zakochanych w zachodnich markach. Pozdrawiam.

• Przez kamil5421
      Witam. Mam taki problem . Posiadam ciągnik z Tuzem i przednim WOM . lecz wałek obraca się w Lewą strone i nie ma mozliwości zmiany kierunku ruchu . A więc jak podłaczam kosiarkę czołową . w moim przypadku Krone AFL 283 RS to kosiarka nie chodzi bo wałek powinien obracać się w przeciwnym kierunku , Moje pytanie brzmi czy jest mozliwość zmiany kierunku obrotów w przekładni Kosiarki . Zastanawia mnie dlaczego ma np . otwory do mocowania u góry , czy to do innego zastosowania ? Jesli ktoś coś wie na ten temat lub  moze poradzic jak rozwiazać ten problem byłbym wdzięczny . 
      Na zdjęciach jest ta przekładnia .