Nowy312

Mieszanka dla królików

Polecane posty

Nowy312    0

Witam,

Od 3 lat choduję króliki, i daję im mieszanke "Królik Premium" od Nutreny, ale mi się skończyła, a znajomy, który rozwoził mieszanki w Nutrenie, już tam nie pracuje.

Siostra kupiła jakąś belgijską 'Versele-Laga Nature" (http://www.sklep-labrador.pl/pokarm-dla-gryzoni/776-versele-laga-cuni-nature-krolik-miniaturka-10-kg.html)

Jakieś opinie o niej?

Dodam, że jest bardzo droga, bo 13,50 za kg. Kupiliśmy jej za 50zł co daje 3.7kg, a za Nutrenę płace 50zł za 25kg

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BrzozaZetor    27

Opinii nie powiem bo nie miałem, ale mogę powiedzieć że za 50zł/25kg to ja dawałem z Sano i Unipaszu.I szczerze mogę polecić jedne i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy312    0

Szkoda gadać o tej mieszance... okazało się, że są w niej kawałki chleba, i króle się "zapchały", więc kolejne 80 zł poszło na weterynarza,a króle mogą jeść tylko owies i siano, a pić przegotowaną wode z cukrem... Dziś pojechaliśmy do tego sklepu, i inna pracownica powiedziała, że ona jest dla gryzoni i królików miniaturek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Ja daje granulat z Unipaszu dla królików w tuczu i polecam. W składzie jest kokcydiostatyk co przy małych królikach ma znaczenie, po prostu mamy z głowy problem z kokcydiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz3jmr    0

Polecam królika z firmy Neorol, opakowania 15 kg / 25 zł. Granulat zawiera kokcydiostatyk. Dosyć sporo tego sprzedaję i klienci są zadowoleni z tej paszy.

 


Producent materiału siewnego zbóż oraz roślin strączkowych.

Dystrybutor pasz Neorol, Lnb, Sano

www.milde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy312    0

Sprawdzone granulki to ja mam dla krow i dla uszatych, ale chodziło mi o opinie o tej belgijskiej :)

A wgl. wy dawaliście swoim królikom kiszonke z qq i z trawy? Bo moje od małego nauczone jedzą, ale ludzie mówią, że może się to źle skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zawszę daje granulat z De Heus który można kupić w magazynie w mojej wsi- daję go razem z jęczmieniem, płatkami owsianymi i niewielką ilością kukurydzy. Jestem z niej zadowolony-raz na miesiąc jadę, kupuję 5kg za 10 zł i na kolejny miesiąc spokój :)

Jeżeli chodzi o kiszonki to jakoś nigdy nie próbowałem i na razie nie próbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj