Skocz do zawartości

Polecane posty

waldac    11

Polecam na dobre plony

 

Niesamowity, opatentowany i jedyny w swoim rodzaju preparat bioorganiczny FERBANAT , który powstał w procesie NANOTECHNOLOGII.

Z 1 litra FERBANAT otrzymujemy aż 200 litrów gotowego i bezpiecznego nawozu . Dokarmiamy nim rośliny już od fazy nasion , rozsad i sadzonek poprzez opryskiwanie lub podlewanie roztworem wodnym FERBANAT w proporcji 1:200.


KONIECZNIE WYPRÓBUJ FERBANAT!!!! JAK RAZ SPRÓBUJESZ JUŻ NIGDY NIE BĘDZIESZ UŻYWAŁ INNYCH NAWOZÓW..Poniżej trochę więcej informacji na temat FERBANAT, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu


CO TO JEST NANOTECHNOLOGIA???


Grupie rosyjskich naukowców, w wyniku wieloletnich badań teoretycznych i praktycznych, z udziałem specjalistów Moskiewskiej Akademii Rolniczej im. Timirjaziewa udało się opracować ekologiczny i bezpieczny, nie mający w świecie analogów środek zwiększania plonów: FERBANAT


Zastosowane na etapie produkcji procesy nanotechnologiczne umożliwiają tworzenie kompleksów odżywczych, które mogą w całości przeniknąć przez błonę komórkową, kompensować na poziomie komórkowym niedobory substancji odżywczych i biologicznie aktywnych oraz przyczynić się do pełniejszego ujawnienia potencjału genetycznego roślin.


Przy pomocy opracowanej i opatentowanej technologii długie łańcuchy związków humusowych rozrywane są nie w sposób chemiczny, a fizyczny. W miejscach rozerwania powstają wolne połączenia molekularne, do których dołączają mikroelementy i małe struktury białkowe. Otrzymane substancje mające charakterystyczne rozmiary cząsteczek stają się o wiele bardziej aktywne, dlatego normy wprowadzania preparatu w znacznym stopniu zostają obniżone. Komórka rośliny zużywa znacznie mniej energii na przejście przez błonę komórkową mikro substancji humusowych ze związanymi mikroelementami oraz innymi substancjami odżywczymi.


WŁAŚCIWOŚCI FERBANAT


Ferbanat jest jednym z najbardziej efektywnych "twórców korzeni". System korzenny rośliny staje się silniejszy, zwiększa się jego masa ( o 1,5- 4 razy), a wiązki korzenia(o 2-2,5 razy), aktywizuje się wydzielina korzenia (exudation). Długość korzenia wzrasta minimum o 30% - a liczba węzłów krzewienia wzrasta o 20%. Z tego też powodu rośliny znacznie lepiej znoszą suszę i mrozy.


Ferbanat intensyfikuje fotosyntezę. U roślin wegetujących zwiększa się wzrost, liczba liści i wielkość liściowej blaszki. Intensyfikuje się fotosynteza, a jej skutkiem jest nagromadzenie się w roślinie pożytecznych składników, skraca się okres dojrzewania owoców o 14-20 dni.


Ferbanat intensyfikuje reprodukcyjną funkcję roślin. W zbożach zwiększa się ilość ziaren w kłosie (o 30-100%), na słonecznikach zwiększa się wielkość koszyka i liczba nasion, na winorośli wzrasta liczba gron oraz owoców. Oprócz tego w uprawach basztanowych zwiększa się liczba produktywnych zalążni. Na jabłoniach, gruszach, brzoskwiniach, czereśni, śliwie, morelach wzrasta liczba kwiatów i owoców. Na kukurydzy zwiększa się liczba ziaren w kolbie oraz masa 1000 ziaren. Psiankowate i basztanowe zwiększają swoją urodzajność o 50.80% przy jednoczesnym skróceniu okresu dojrzewania.


Stosowanie Ferbanat poprawia odporność roślin na choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×