kabaczek89

jak sprawdzić zgodność bydła w necie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kabaczek89    4

mozecie podac link do strony agencji gdzie mozna sprawdzic status bydła dotyczący zgodności do doplat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

nie ma chyba takiej ogólnodostępnej bazy ? Najprościej jedz do agencji, niech Ci wydrukują stan stada w gospodarstwie i będziesz wiedział. Ogólnie dziwi Mnie Twoje pytanie bo przecież każdy wie co ma w swojej oborze, rozumiem że z trzodą może być problem +/- kilka sztuk ale bydło  :blink:  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczek89    4

nie ma chyba takiej ogólnodostępnej bazy ? Najprościej jedz do agencji, niech Ci wydrukują stan stada w gospodarstwie i będziesz wiedział. Ogólnie dziwi Mnie Twoje pytanie bo przecież każdy wie co ma w swojej oborze, rozumiem że z trzodą może być problem +/- kilka sztuk ale bydło  :blink:  :blink:

podobno mozna;p, chodzi o date rejestracji, wiesz ze do doplat musi byc kazde zarejestrowane do 7 dni, wiec lepiej sprawdzic a zapytam sie @freetaxi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

To że musi być zarejestrowane do 7 dni to wiem ale skoro jest zarejestrowane to czemu miałoby nie być zgłoszone do dopłat, chyba że kolega teraz dopiero rejestruje cielaki co po pół roku mają, matka ta sama i boi się że w agencji może wyjść taki przewał (cykl ciążowy trwa określony czas i cielaki się co pół roku nie rodzą) ale to tylko takie moje domysły  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

po 15 maja mają się zmienić przepisy i cielaki zarejstrowane po 7 dniach będą się kwalifikować do dopłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

No tak tylko że dopłatę w tym roku składamy za stan średnioroczny na dzień 15 maja, więc w tym roku absencja takich rolników nie obejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Obejmuje bo doplaty składamy do 15 czerwca. Pytałem w agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

to jak ktos zglosil przed 15 maja to kasy nie dostanie za cieleta zarejestrowane powyzej 7 dni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

jak ktoś złożył wniosek przed 15 maja to kasy za te powyżej 7 dni nie dostanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Dostanie http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/platnosci-zwierzece-mniej-restrykcyjne,57498.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez freetaxi
      Pojawiło się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
       
      Link do rozporządzenia można pobrać tutaj. Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj