Gość Kasia22

Sprzedam słomę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Cześć !

Sprzedam słomę z tamtego roku, ok 200-300 sztuk balotów .

Cena 11 zł z załadunkiem :)

Więcej informacji na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Mam jej za dużo, a jak mają mi jakieś dzieci po przecinać albo spalić, to wolę komuś sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Słoma znajduje się w Powiecie  Górowskim w Woj Dolnośląskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Kaska ta cena jest masakrycznie niska. Ja place 20 zl za bele w żniwa która na dodatek sam musze sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamber310    4

Tu chodzi rolstudent pewniej o kawę a nie słomę, bo Ci ukradnę Kasię :P Zapytaj kiedy można wpaść zobaczyć tę słomę i ją sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22
Napisano (edytowany)

Łukasz,  owszem cena i niska ale jak ma się zmarnować to wolę ją sprzedać za minimalną cenę :)


 

Bamber310 - Tym razem chodzi o słomę :P Ale jedno nie wyklucza drugiego :)

 

A

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi1349    8

Sprzedam słomę w ilość ok 130 sztuk  ze zbiorów 2014, sucha ( była pod wiatą), bele 120/120.

KUJ-POM, powiat mogileński 

Więcej inf na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez crickmaverick
      Witam serdecznie mam sporo słomy i che sie wymienić z lokalnym gęsiarzem na obornik od gęsi natomiast jako ze pierwszy raz w zyciu bede to robil nie wiem w jakim stosunku sie wymienic słoma do obornika.
       
      przedmiotem wymiany będą bele okrągłe słomy średnica 150 cm po prasie pasowej mocno ubite, wagi bel nie znam
       
      ile obornika powinienem otrzymać za 100 takich bel?
       
      ile obornika gęsiego stosuje sie na hektar? ( pod zboża i kukurydze na ziemi kl 3-5)?
       
      ten człowiek sam ode mnie odbierze słomę a obornik będzie ładowany na naczepę łódkę około 27 ton.
       
      za te 100 belek na ile hektarów powinienem otrzymać mniej więcej obornika?
       
      u nas tez sa kurniki ale tam sprawa wyglada inaczej tam sie zawozi słome na kurnik i to co sie zawiozło sie odbiera a u tego pana on odbera słome od każdego i on nie rodziela na kurniki tylko scieli do bolu i raz do roku czysci gęsnik.
       
      prosze o pomoc.
    • Przez krzycho88
      Do sprzedania słoma z 2015r  58rolek i około 190 kostek 120x80 łączna waga około 70-80t, z załadunkiem. 40km od Lublina w kierunku Biłgoraja
    • Przez łukasz
      Witam sprzedam 120 balotów słomy po prasie zmiennokomorowej 120x120 z sezonu 2015 cena do uzgodnienia    lubelskie okolice Biłgoraja  662690673
    • Przez Tomasz10112000
      Witam, chcę kupić prasę belującą do słomy, na siatkę.
      Porównajcie mi prasy firmy Vicon (pasową), Famarol (łańcuchową, łańcuchowo-walcową, walcową) lub inne wasze propozycje. Głównie chcę się dowiedzieć jak najwięcej informacji na temat tych dwóch pras.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj