Polecane posty

Kamilekb    0

Mam traktor Lamborghini 674-70 i chciałem wymienić olej w przekładni ale nie wiem jaki był wcześniej lany , jaki mogę wlać ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

maniek05    0

lambo 1050 ukręsił się wałek od jazdy servis powiedział że to nie możliwe? a sdf Niemcy przysłali o 4 cm za krótki tylko fabryka się pomyliła i zrobiła bład że 14 dni postoju tylko przeprosili.h...!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Czerk20sdz
      Witam mam taki problem z hydraulika że nieraz jest tak że nie reaguje podnosnik i hydraulika a jak zalapie to podnosi nie płynnie tylko tak skokowo i wyjścia w hydraulice miałem tak że jak przyczepa była podłączona zbierajaca i włączony był posow lancuch to też nie szło to płynnie tylko takie uskoki.  Wiecie co może być przyczyną bo już chce pompę wymieniać ale może to nie pompa tylko jakiś zawór??
    • Przez rudinho11
      Pracowałem w polu i pojawił sie komunikat sprawdź elektryke/elektronike silnika ( w języku niemieckim) szukałem na forach niemieckich i naszych lecz nic nie znalazłem. Moze ktoś miał taki przypadek ? Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez Tomekdarlak2
      Nie działa amortyzacja, os wcale się nie podnosi, kontrolka normalnie się zapala, nie wyskakują żadne błędy poprostu żadnej reakcji przedniego zawieszenia po włączeniu. 
    • Przez klose30
      Witam. Mam problem z blokującym się ehr em. Po odpaleniu i odblokowaniu przestaje świecić pomarańczowa kontrolka i podnośnik podnosi i opuszcza. Po chwili zapala się pomarańczowa kontrolka i podnośnik nie reaguje. Dodam że z poziomu blotnikow można podnieść i opuścić. Tak samo ręcznie naciskając cewki. Po zgaszeniu i odpaleniu na chwilę podnośnik z poziomu kabiny działa i sytuacja się powtarza.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj