Polecane posty

farme73    0

ja niedawno robilem sobie chwytak do balotow, jak chcesz moge wrzucic fotki, rury mam 1,5" albo 1 3/4" nie wiem teraz dokladnie i scianka chyba 2,5-3mm na oko na 2 silowniki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jak możesz to wrzuć coś podpatrzę


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Dzięki za chęci ale już zwymiarowalem sobie chwytak


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A po co ten link tutaj?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Ten z wcześniejszego linku jest chyba najprostszy i najtańszy w wykonaniu jaki wydziałem,może tylko siłownik trochę przywątły   ,przy ciężkiej beli lub bb.wysłotek może nie utrzymać ciężaru i z wysokośći się  wyślizgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Jaka rura bedzie lepsza na ramiona chwytaka ? 60mm czy 75mm ? obydwie mają ściankę 4mm
Jakiej długości ramiona ? Po wstępnych pomiarach wyszło mi ze optymalne bedzie 85-90cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ciekawe jakiej grubości są fabryczne.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skatuuu
      Witam, mam problem z ładowaczem mx8. Kiedy podnoszę go do góry wszystko gra ale gdy chce opuścić to opada ze 40 centymetrów po czym się blokuje. Aby opuścić go o kolejne 40 centymetrów muszę wykonać ruch joystickiem od siebie wtedy puszcza. To samo dzieje się gdy chce zmienić położenie łyżki, kiedy daje joystick do siebie nie reaguje dopiero kiedy kilka razy machnę od siebie wtedy się odblokowuję. Co może być tego przyczyną ? Czy to coś z tymi elektrozaworami ? Jedna z tych czarnych cewek była zapieczona.  

    • Przez wojtek161
      witam planuje kupić ładowacz czołowy  do c 360 3p proszę o pomoc interesuje mnie marka wol met tylko niewiem ile  sekcji wybrać 2 czy 3 i czy cągnik da rade z takim ładowaczem  jego główne zadania ładowanie obornika z pryzmy  i ładowanie słomy i sianokiszonki? proszę o porady urzytkowników
    • Przez WojtekKalinowski
      Witam.
      Zastanawiam się jaki Łyżko - krokodyl będzie lepszy solidniejszy, Metal_ Technik czy Sonarol ? Oba mam w tej samej cenie, chodzi mi o wasze opinie
    • Przez Rad81
      Witam mam ładowacz mailleux mx 100 z samopoziomowaniem problem polega na tym że wygielo mi siłowniki od samopoziomowania przy opuszczaniu ładowacza z ciężarem, wyglądało to tak jak by powrot z samopoziomowania został zablokowany a drugi po miesiącu na pusto przy opuszczaniu dodam że rozdzielacz w maillexie nie jest oryginalny tylko Waryńskiego 2 sekcje 40 l  dodatkowo jest problem ze przy pochylaniu łyżki do góry siłowniki do końca sie nie chowają 20 cm brakuje czasami jest ok da się łyżkę pochylić do końca . Ciągnik to deutz dx 4.70 hydraulika do ciągnika jest podłączona ok . Powrot bezpośrednio z rozdzielacza ładowacza do zbiornika bez szybko złączy . Zasilanie z rozdzielacza ciągnika bezpośrednio do rozdzielacza ładowacza
    • Przez everto
      witam
      zakupiłem ostatnio wycinak kuhn z windą. chciałbym przerobić go na tura. moje pytanie brzmi jak podłączyć przewody (przez rozdzielacz lub bez) żeby obsługiwać go 3 sekcją od tura? 
      btw winde odrzuciłem, nie potrzebna mi na tura. ktoś juz tak przerabiał ? da sie wogóle tak czy jednak musi być ten rozdzielacz i obsługa ramienia za pomoca dzwigni w rozdzielaczu ?może chaotycznie opisałem ale mam nadzieje ze ktoś ogarnia o co mi kaman xd
      btw2. zdj zapozyczone z neta, ale wycinak jest ten sam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj