Skocz do zawartości
grzegorz_78

MT 82 -Jaki agregat do niego?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzegorz_78    2

Witam, jak w tytule.Z jakim agregatem pracuja wasze 82?ja mam  firmy Bomet3,2m na podwujnym walku i waskim zebie.Zastanawiam sie czy z wiekszym tez da rade?Jesli tak to jakie sa wasze.

patryk741    25

Ja mam agregat 3.6 m i jeździ ładnie sąsiad ma do mtz 82 4.2m to trochę ciężej ja na twoim miejscu bym nie zwiększał szerokości ponieważ mniejszym lepiej zrobisz

KlaQ24    135

Lepiej robić mniejszym a z większą prędkością.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja mam 3,2 grudziądza,cienki ząb i dwa wałki i jest ok,kiedyś miałem pożyczony 3,6 to miał już ciężko,

andrev1822    0

Ja robię rau 3.6 metra hydraulicznie rozkładany na podwójnych wałkach z tyłu jest przy czym robić ale co powiem to mieliśmy wcześnie 120 konnego zetora bez przodu to była podobna robota tyle że paliwa więcej szło przy zetorze :P

stg    21

Jak masz pola bez większych górek to 3,2m pójdzie bez problemu. Lepiej trochę mniejszy, ale wpuścić go głębiej i niech zrobi dobrze swoją robotę.

romek6340    203

Tak, 3,2 m jest optymalny. Na wiosnę po twardym i równym to może i więcej by bez problemu pociągnął ale tak jak po orce świeżej i niech się górka trafi to odpowiednio ładnie nie uprawisz :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się