Skocz do zawartości
piotrek19812

steyr 8150 turbo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Steyr

Witam,rozważam zakup steyra 8150rok 86,8500 mtg,chciałbym dowiedzieć się coś więcej na temat tego ciągnika,awaryjność,spalanie na co zwracać uwagę,w ciągniku brakuje wału od przedniego napędu,czy z tym może być problem,może ktoś wrzuci foto jak to wygląda,z góry dzięki

5714mf255    31

dla czego brakuje wału? jak sprzedający się tłumaczy? jak ogulnie ciagnik w porządku to niech założy wal doliczy do ceny ciągnika i jak będzie w porządku to wtedy kupuj a tak to może mieć wiele usterek związanych z napędem

bez wału nie kupuj ja mam Steyr 8130 turbo 1991rok i poszedł mi wałek atakujący w przedniej osi to nie mogłem nigdzie dostać a oryginalne wałek +koło talerzowe i kosz satelitów (cały komplet ) 3000€ bo osobno walka nie kupisz a używany przód namieżyłem w Holandii to już nie miał walka atakującego tak więc dobrze sprawdź obejżyj ,i się nie spiesz bo drogie do nich części ,ale traktory godne polecenia ja jestem zadowolony

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikruss    71

Hak Walek ataku uszkodzony to ma luz ma przedniej osi. Zrobienie na gotowo ok 2 tys zl wszystkiego.

Maly180588    0

ja mam 8150 cztery lata i odpukac wsio ok, blotniki zrobilismy nowe tylne bo zgnily, wady tobrak klimy, ciekie chydraulika, problem byl z potencjometrem od podnosnika, kiepskie chamulce, wyskakuje nieraz bieg 1, z pul biegami niema zadnych problemow, niewiem jak wylaczyc walek wom

a mógłbyś zapodać jakieś fotki tego wału napędowego,chciałbym zobaczyć jak on wygłąda ,czy jest on prosty czy ma jeszcze po drodze jakąś podporę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukasz16
      Chciałbym się dowiedzieć coś o tej marce. Piszcie!
      :rolleyes:

• Przez MrRadny69
      Mam problem z ciagnikiem Steyr 9145. Ciagnik nie jedzie ani do przodu ani do tyłu.
      Potrzebny mechanik - elektromechanik.
      Centralna Polska - okolice Grójca.
    • Przez Kowal1994
      Poszukuje takiego modelu ciągnika na części chodzi mi dokladnie o elementy skrzyni biegów. Dodaje zdjęcie tabliczki może jeszcze inny model mial taki sam typ skrzyni

• Przez Didi
      Witam
      Potrzebowalbym numerów katalogowych filtrów oleju skrzyni biegów i hydrauliki dla ciagnika Steyr 9095MT
      byłbym wdzieczny jesli ktos by podal..
      z góry dziekuje:)
    • Przez Kaxi3512
      Witam od pewnego czasu zauważyłem że w moim ciągniku gdy skręcam kierownicą w obie strony to coś jakby blokowało kierownice gdy skręcam na maksa już przy samym końcu co mogło sie stać licze na odp