rolnikmaniak

firma Staltech- pytania i odpowiedzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Napisano (edytowany)

Jesli macie jakiekolwiek pytania na temat tej firmy to piszcie. Postaram się odpowiadać w miarę mozliwości czasowych!

 

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Jakie byś polecił maszyny tej firmy do 80 konnego Belrausa? Szukam jakiegoś agregatu uprawowo siewnego i jakiegoś plugu. Gleby od gliniastych IVa, IVb, po lekkie V i VI klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile chcesz zaplacić. Jak tańszy pług to U006 - tradycyjna konstrukcja, profil 120x80, wysoki - lub U170J z regulowana regulacją orki - jednobelkowy. Natomiast agregat w twoim przypadku to P25 lub maksymalnie P27 - czyli tzw Pazurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Interesuję mnie talerzówka  5 lub 6 metrów bardzo podobna do Lemkena Rubina, zawieszana lub półzawieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna mamy dostępną wersję 3m, ale jak jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt 44 741 41 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

No w temacie nie jesteś do końca. Jest talerzówka

5 metrów zawieszana cena  58,9 i netto.waga 5,2 t.

6m zawieszana, cena 64,4 netto waga 5,8.

Ale są w testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
Napisano (edytowany)

Dzwoniłem do Staltechu na numer co podałeś,  Sekretarka połączyła mnie z działem sprzedaży. Są tylko wersję zawieszane z pojedyńczym wałem , dopiero je testują.

Na Opolagrze raczej nie będą  ich wystawiać, bo tam diler z Nysy jedzie, ale zadzwonie do niego może przywiezie.

To jest talerzówka podobna do Rubina, taka mnie interesuję, na sprężynach.   http://staltech.biz/product.php?id=19

A UHS to nie są  rozkładane hydraulicznie z zabezpieczeniem sprężynowym.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest dostępna wersja 3m, trwają prace nad wersją 4m,5m i 6 m.

Skoro uważasz że jestem nie w temacie to poproś o zdjęcia tych w testach - Tomek nie kop się koniem, nie wygrasz:)

Na stronie producenta masz u góry dwa typy US oraz UHS. US to wersja nie składana natomiast UHS to wersja składana.

Jak tylko się pojawi wersja UHS to napewno o tym napiszę.


Mateusz G123 podaj maila to napiszę Ci na miala cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
Napisano (edytowany)

Tak dział sprzedaży powiedział m przez telefon co ty podałeś.  Mają w  testach, na stronie jest  że produkują. tak myślałem że UHS to składana z zabezpieczeniem sprężynowym,, pytałem się o bardzo podobną do Rubina to sam podał cenę.

Czyli jednak coś wiedział,, zwłaszcza ze cena znał.

Zastanawiam się na 6m  ale ciągnik ma 170km, nie wiem czy da rady, ma być tylko do podorywek i uprawy wykorzystywana.

Dzwoniłem teraz do Nysy, nie ma szana na pręzentacje, bo nikt ich nie kupuję, to samo powiedział co  w firmie, jest dostępna. podał cene, 58,4 za 5 m, na zabezpieczeniu gumowym 28 tys.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest nowa maszyna i nie chodzi o to że nikt nie kupuje tylko jeszcze "nie wbiła" się w rynek.

Druga sprawa to cena, jest wyższa od zwykłej talerzówki na gumach, no ale tutaj jest inne zabezpieczneie i prześiwty sa większe, więc napewno prawdpodobieństwo zapychania będzie mniejsze.

Jest wyższa więc szybkość pracy tez będzie większa.

Wg mnie w tym przypadku nie ma sensu przepłacać za Lemkena, bo podzespoły są podobne a cena Lemkena na pewno jest zdecydowanie wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się zapytać ile kosztuje brona talerzowa us 3 m z talerzami 560 mm i wałem pakera oraz ekranami bocznymi oraz cene brony u 30 z takim samym wyposażeniem. No i ostatnie pytko pociągnie to fendt 312 lsa ? 120 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Odświeżę temat.

 

Jak jest z głęboszami tej firmy?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez ktosik25
      Witam.
      Jaki polecacie z praktyki pług 3 skibowy obrotowy do ciągnika 82km (masa 4t ) który ładnie orze i wkręca np poplony..a przy okazji jest stosunkowo lekki bo np Agromasz POL 3 waży 960kg(!), Akpil km80 też za ładnie nie orze., Myślę Potinnger servo 25, overum cx3975... Zabezpieczenie kolkowe nie ma dużo kamieni. No i ze zmienną szerokością orki. Tak do około 45cm na skibe. 
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
    • Przez vailus
      Witam Zamierzam zakupić agregat podorywkowy armasz o szerokości roboczej 2,2m. Pracowalby on na ziemi lekkiej jak i na glinie dużo cięższej w uprawie. Sprzezony zostanie z zetorem 8045. Moje pytanie brzmi czy taki zestaw da radę pracować zadowalająco? Głównie chodzi mi o te cięższe kawałki. Jakie opinie krążą o tym agregacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj