paul176

kombajn za 15 tys

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
paul176    0

zamierzam kupic kombajn oczywiscie uzywany jakie kombajny polecacie i na co patrzyc przy wyborze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

ja mam do sprzedania tylko za 20 tys

 

New Holland 1520 (Claas, Volvo, NH)

























27 500 PLN

Cena Brutto, Do negocjacji

MarkaInnyRok produkcji1900

DealerPełna oferta dealera

FIRMA HANDLOWA Jarosław Zembrzuski

 787 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość

Pęczki - Kozłowo 18 - 06-408 Krasne, przasnyski, Mazowieckie

Usuń z obserwowanych

 

  

Dodane 07:33, 26 Kwietnia 2015, id: 1000480861

DANE TECHNICZNE

Oferta odFirmyPodkategoriaZbieranieMarkaInnyRok produkcji1900

OPIS POJAZDU

Sprzedam kombajn zbożowy New Holland 1520, silnik 4 cylindrowy Ford, szerokość koszenia 3 m, szarpacz do słomy, wspomaganie kierownicy, hydrauliczny przyśpieszacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

polecam bizona z 56 mało awaryjny łatwy dostęp do części zamiennych i małe spalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

ja sprzedalem teraz nh1540za 18 do malych poprawek a jak sie czujesz w naprawch i czy lubisz dorabiac czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalll2532    65

ja polecam claasa .to bardzo dobry sprzęt .mam protectora i 6 rok bez awarii u mnie.a trochę lat ma i nadal dobrze się trzyma. silnik perkins mało pali i łatwo naprawić.nie pchają się w jakieś silniki forda.
i części masz dostępne i nic nie musisz dorabiać jak to pisze kolega wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja polecam claasa .to bardzo dobry sprzęt .mam protectora i 6 rok bez awarii u mnie.a trochę lat ma i nadal dobrze się trzyma. silnik perkins mało pali i łatwo naprawić.nie pchają się w jakieś silniki forda.

i części masz dostępne i nic nie musisz dorabiać jak to pisze kolega wyżej.

nie do końca tak jest ;) Ze 3 lata temu pękł w Consulu przewód paliwowy przy filtrach. Nigdzie nie szło tego dostać. Na szczęście akurat na nim nie ma ciśnienia i dopasowaliśmy jakiś gumowy z innego Perkinsa, tylko zmieniliśmy końcówki. 

Rolnik2517 Bizon mało awaryjny i mało pali ? To chyba u mnie w okolicy jakieś inne Bizony są, a jak z jakością części to nawet nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

polecam bizona z 56 mało awaryjny łatwy dostęp do części zamiennych i małe spalanie

Nie  pisz  bzdur kolego :D , całkowicie  mijasz  się  z prawdą :P  - no może  z wyjątkiem że  łatwy dostęp  do części ....

 

nie do końca tak jest ;) Ze 3 lata temu pękł w Consulu przewód paliwowy przy filtrach. Nigdzie nie szło tego dostać. Na szczęście akurat na nim nie ma ciśnienia i dopasowaliśmy jakiś gumowy z innego Perkinsa, tylko zmieniliśmy końcówki. 

Rolnik2517 Bizon mało awaryjny i mało pali ? To chyba u mnie w okolicy jakieś inne Bizony są, a jak z jakością części to nawet nie wspomne

Z  przewodem masz problem? w  każdym  mieście  jest po kilka  zakładów  co  zarabiają przewody z  dowolnymi końcówkami  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387
Napisano (edytowany)

nie do końca tak jest ;) Ze 3 lata temu pękł w Consulu przewód paliwowy przy filtrach. Nigdzie nie szło tego dostać. Na szczęście akurat na nim nie ma ciśnienia i dopasowaliśmy jakiś gumowy z innego Perkinsa, tylko zmieniliśmy końcówki. 

Rolnik2517 Bizon mało awaryjny i mało pali ? To chyba u mnie w okolicy jakieś inne Bizony są, a jak z jakością części to nawet nie wspomne

 

 

Nie  pisz  bzdur kolego :D , całkowicie  mijasz  się  z prawdą :P  - no może  z wyjątkiem że  łatwy dostęp  do części ....

 

Z  przewodem masz problem? w  każdym  mieście  jest po kilka  zakładów  co  zarabiają przewody z  dowolnymi końcówkami  

mój egzemplarz chyba nie jest z Płocka :D

spalanie to 10 w porywach do 12 na godzine ( jak na heder 4 metry to wynik dobry bo MF 487 heder 3 metry i spalanie 8 litrów ale hektar robiłem dwa razy dłużej niż bizonem ) bez sieczkarni. wymiana sprzęgła to kosz 150 zł gdze w takim claase pewnie z 500 zł to mało a w żniwa to prawde muwjąc to tylko te sprzęgło i wymiana zbiornika paliwa bo poprzedni właszciczel nie wiem co lał bo na dnie zbiornika paliwa było z 5 cyntymetrów smaru i zatykało filtry i kombajn gasł

osobiście polecam ten kombaj ale nie na mawiam bo zależy jaki się trafi egzemplaż

pozdrawiam :)

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

no byłem w Zamościu w takim sklepie i nie mieli jak dorobić..... Sam byłem zdziwiony :P 

Co do autora tematu, to ja bym szukał NH Clayson. Kombajny dobre, a sporo tańsze niż Claasy. W okolicy jest kilka z silnikami Forda i chwalą je za oszczędność, a sporo części pasuje od Bizona w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Kolego w Zamościu Ci nie dorobili ??? :D Albo żartujesz albo nie wiesz gdzie szukać takich firm co dorabiają w Zamościu  :lol:.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
121    2

w ZAMOŚCI JEST MIN. 5 FIRM CO DORABIAJĄ PRZEWODY HYDRAULICZNE JEDNA Z LEPSZYCH TO CENTRUM HYDRAULIKI SIŁOWEJ NA WYLOCIE NA TOMASZÓW LUBELSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24kuba24    5

u nas z056 pracuje odkad pamietam i jakos zadnych duzych awarii nie pamietam.... to lozysko, to pasek, to wezyk..... oprocz wymiany zyzutych podzespolow oczywiscie ale to czy w tym czy w innym.... spalania to nigdy nikt nie mierzyl ale wydaje mi sie ze tragedii nie ma....
ostatnie trzy sezony kompletnie bezawaryjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

polecili mi jakiś sklep motoryzacyjny, gdzie dorabiają przewody i tam nie mieli takich końcówek jak trzeba... W tej siłowej robią przewody paliwowe ? Bo 1. słysze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

Nie, tylko hydrauliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj