mr690

Zetor 9540 chętnie kupię

Polecane posty

mr690    0

Witam chce kupić ciągnik o mocy około 80-100KM najlepiej z turem znalazłem oferte na olx takiego zetora z turem z 95r. w cenie 55tys. Zastanawiam się nad jego kupnem. mam gospodarstwo 15ha będzie to główny ciągnik. Co o takim sądzicie. A może ktoś ma jakiś fajny sprytny traktor z turem i chce się go pozbyć może się dogadamy link do tego zetora

http://olx.pl/oferta/zetor-9540-rok-1995-z-turem-CID757-ID8v7Z1.html#293c325258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

częśći bradzo łatwo są dostepne u mnie w fendt 312 przez 3 lata pękła uszczelka w zwolenicy za 12 zł a tak to narazie śmiga


A jeszcze pytko czy posiadasz już jakiegoś ciągnika z turem i czy masz bydło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr690    0

ciągnika z turem nie posiadam miałem ale musiałem sprzedac bo nie mogłem z nim dojsc ładu. i teraz musowo musze cos kupic. głównie hoduje byki ale nie mozna tego nazwac jakas wielka hodowla rocznie sprzedaje okoł o 8 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowera_1998    12

tego fendta 309 lsa bym się nie czepiał (co z komisu to kombinowane :D) poza tym nowe opony biją po oczach, bierz nawet z łysymi tylko patrz aby były oryginalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek8282    0
Napisano (edytowany)

Witam.

Masz tutaj link do olx.

Sprzedaje takiego samego zetora jakiego ty szukasz.

Chce sprzedać ze względu że potrzebuje coś większego.

Jak jesteś zainteresowany dzwoń na numer to 503 963 070 dowiesz się wszystkiego.

 

 

 

http://olx.pl/oferta/zetor-9540-z-turem-sprzedam-zamienie-na-ciagnik-ladowarke-CID757-ID7rJ7L.html?action=show&id=110042669&utm_source=serviceletterAdRefresh&utm_medium=email&utm_campaign=displayLink#xtor=EREC-52-%5Bid1%5D-20150430-%5BdisplayLink%5D-24260391@1-20150430120202

Edytowano przez sylwek8282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr690    0

jednak ojciec z zetora zrezygnował oglądałem z ojcem w okolicy 9540 i mu sie nie spodobał takze dzieki sylwek, teraz nastawilismy sie na jd 85-100 najlepiej 4cyl do 45 tys najlepieje juz z turem może 2850 lub coś podobnego

Pozdrawiam może ktoś ma jakiegoś jd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj