Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam mam taki problem że ciągle zapycha mi się zawór ciśnieniowy w ładowaczu i chciałbym się zapytać czy jest możliwość założenia jakiegoś filtru przepływowego na wąż?? 

marioksrg    115

nie spotkałem się, zadzwoń do składnicy z częściami i zapytaj , olej zmieniłeś, filtr oczyściłeś?

olej był nowy tylko pewnej nocy ktoś ukradł pompe z przekładnią i nawet ten wlew z filtrem ukradł to najlepiej by było założyć jakiś filtr przepływowy co czyści to co idzie do rozdzielacza a nie powrót 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez karolas123
      Witam szanowne grono. Czy któryś forumowicz byłby tak miły by zmierzyć mi profile z jakich wykonane są stopki w faucheux prestige? Potrzebuje wymiar kształtownika który przypina sie do tura wraz z grubością scianek oraz tego cienszego który w niego wchodzi. Pozwoli mi to zbudować własne stopki
    • Przez WuTKa
      Witam Szanownych Forumowiczów,

Chciałbym zadać pytanie związane z ładowaczem zawieszanym "Skrzat", a mianowicie: jaka jest jego masa własna oraz głębokość kopania z łyżką podsiębierną? Posiadam ciągnik T-25 i poważnie zastanawiam się nad zagregowaniem go z w/w ładowaczem, głównie z myślą o funkcjonalności koparki. Nie znam jednak żadnych parametrów "Skrzata", bo niestety zasoby internetowe nie są zbyt łaskawe w tej materii (niemalże "biały kruk"). Najbardziej martwi mnie fakt ciężaru, jaki stanowi cały osprzęt dla ciągnika. Nominalny udźwig TUZ w T-25 wynosi (wg wszelakich katalogów i instrukcji) 600kg. "Troll", to już 650kg, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę, choć i zdjęcia takich zestawów widziałem. Czy może któryś z Was dysponuje wiedzą na temat ładowacza "Skrzat" lub posiada takowy i co za tym idzie, może udzielić kilku informacji? Jeśli ktoś dysponuje instrukcją lub danymi technicznymi w jakiejkolwiek innej formie, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez rafal11195
      Sprzedam ładowacz cyklop T-214, maszyna w stanie dobrym, brak przecieków, w komplecie widły do obornika i łyżka, kontakt priv
    • Przez tn155
      Witam użytkowników,

mam pytanie do osób, które same posiadają, lub znają właścicieli ciągnika NH TD5010. Chodzi mi o połączenie tego modelu wraz z ładowaczem czołowym. Ktoś próbował? A jeśli tak to z jakim efektem?

Z tego co doczytałem na forach to są w tej serii problemy z żywotnością suchego sprzęgła i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda u Was lub u Waszych znajomych posiadających ten ciągnik wraz z turem?

A nawet jeśli ktoś posiada powyższy model, a nie ma zainstalowanego tura to prosiłbym, żeby się wypowiedział jak to jest z użytkowaniem ciągnika- czy są sprawy na które narzekacie, polecacie ten model czy raczej odradzacie?
      Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję i pozdrawiam.