MateuszBielaczek

zgrabiarka 5 gwiazdowa

Polecane posty

wiatm 

jestem tu nowy i niewiem czy zamieściłem temat w dobrym miejscu

mam taki mały proble 

otóz remontuję zgrabiarkę 5 gwiazdowa i potrzebne mi są części  a nigdzie niemoge ich znaleść bardzo prosił bym o jakieś linki

2 pytanie bardziej opłacalny jest zakup całych nowych gwiazd czy wszystkich zębów i tych plastikowych osłon

potrzebne są mi też sprężyny podtrzymujące gwiazdy i ich mocowani do ramy zgrabiarki to są takie śróby z oczkami

bardzo proszę o pomoc i jeśli zamieściłem temat w złym miejscu to bardzo przepraszam i proszę o pokierowanie lób przeniesienie

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Bierz same zęby wyjdzie o wiele taniej niż całe koła.Plastikowe osłony na łożyska i te plastiki na zęby też są w sprzedaży. Śruby z oczkiem jak nie kupisz to do zwykłej przyspawasz nakrętkę i masz prawie jak oryginał.

Niedawno gdzieś widziałem w sklepie internetowym wszystkie części do tych zgrabiarek,łącznie ze sprężynami i wszystkimi plastikami.Nazwy sklepu i adresu nie pamiętam, musisz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

poszukaj w swojej okolicy w sklepach z częściami rolniczymi ja kupywalem w tamtym roku płaciłem coś około 3 zł za ząb (są podwójne) myślę że taniej wyjdzie wymienić wsztstkie żeby niż całe nowe koło oile nowe koło jest już z zębami
http://img03.zbiornik.com/images/16550/52hcu2ay7/f32b7c28b37278952faf73e55399e961.jpg
sklep techrol mają wszystko do gwiazdowek
chciałem przesłać link do techrol a zwloczyl zdjęcie z reklamy :-S ale fajne B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj