Skocz do zawartości
solek01

Czyszczenie układu chłodzenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    32

Jak kupiłem swojego MF 690 był zalany płyn w chłodnicy, ale w układzie było dużo rdzy. Teraz płyn wylałem i tymczasowo jeżdżę na wodzie. Teraz chcę zalać już płynem chłodzącym ale chciałbym czymś tą rdzę wcześniej usunąć z układu. Czym to przeczyścić? ma ktoś jakiś pomysł? Może jakiś zwykły odrdzewiacz jak np. Fosol itp?

SamaPrawda    25

podobno ocet + woda po 50% każdego, tylko że wtedy trzeba zagotowac ciągnik aby przeczyscic chlodnice

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez Andrzej23
      Witam potrzebuje olej do tych marek . Interesuja mnie oleje silnikowe bo nie chce placic w serwisie kupe kasy za olej kory moge kupic w hurtowni . Problem polega na tym ze nie wiem czy lepszy bedzie total czy shell a moze mobil ma ktos moze jakies rozeznanie jakiej firmy bedzie najlepszy olej .
    • Przez SebaCzyta
      Może na rynku jest coś nowego, protestowałbym jakiś nowy olej. Znacie coś? Polecicie?