Polecane posty

Bartek123    0

moze wyda wam sie smieszne ale powiedzcie co to i czym sie rozni jestem nowy nie smiejcie sie :rolleyes:

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

TUR jesto inaczej ladowacz czolowy a TUZ jest to trzy punktowy uklad zawieszenia i on znajduje sie stylu lub tez niektore ciagniki maj 2 TUZY i z przodu i z tylu


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
a ja wlacze sie do tematu czy w jadnym traktorze moze byc i tuz i tur pozdro

nie nie moze :)

 

a tak na serio to musi-bez jakis tam wymyslow to tuz jest to tak zwany podnosnik :rolleyes: a tur to ladowacz czolowy.

 

EDIT:

nie ten dzial przenosze. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
nie nie moze :rolleyes:

 

a tak na serio to musi-bez jakis tam wymyslow to tuz jest to tak zwany podnosnik <_< a tur to ladowacz czolowy.

 

EDIT:

nie ten dzial przenosze. :)

eee tommy -ja wiedziałem froterkę z turem i tuzem i musi to zdawać egzamin bo ciągnik pracuje naprawdę przy dużej hodowli stadnina koni+hodowla bydła :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ja też widziałem ciągnik z TURem i TUZem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Quicke ma w ofercie przystawkę na ładowacz czołowy ("TUR") która imituje TUZ i służy do "przestawiania maszyn w gospodarstwie" tak jest napisane w katalogu, więc @Ferdek07 da się.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
a czy na tura nie da się zakłądać maszyn które mogły by być na tuzie?

 

Do pracy w polu raczej nie można wykorzystać tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Quicke ma w ofercie przystawkę na ładowacz czołowy ("TUR") która imituje TUZ i służy do "przestawiania maszyn w gospodarstwie" tak jest napisane w katalogu, więc @Ferdek07 da się.

 

ale przeciez tur niema wom bo np na przedniu tuz przyczepia sie najczesciej kosiarki jakies siewniki itp z uzyciem wom a na turze niema womu (chyba ze jusz jest)


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Turem mozesz ładować obornik, słome itp... a na tuza możesz podczepiać maszyny ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

No tak turem możesz coś ładowań na przyczepe czy obornik- http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image48734.html

Tuż to możesz podczepić jakąś maszyne do przodu np. rotacyjną- http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image48758.html albo http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image48173.html

Mam nadzieję, że już wiesz czym się to różni???


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
a czy na tura nie da się zakłądać maszyn które mogły by być na tuzie?

 

nie wiem jak sobie to wyobrazasz pchać jakies cięzsze narzędzie do uprawy na turze skoro ma duzo duzo mniejszy udzwig niz tuz


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek123    0

dzięki wam wszystkim na takie wyjaśnienia liczyłem i wreszcie wiem czym różni się TUR od TUZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj