Skocz do zawartości
stasiek26600

kupno chorego byczka- jak ukarać sprzedawce?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Baks00    37

Teraz tez tak jest i  nic się chyba nie zmienilo oprocz tego ze sprowadzają z francji 

k110    3

Kiedyś kupiłem od tego z Bychawy i powiem że nie polecam ciagle był u mnie wet. A Ten Jacek to Oszust i nic więcej!

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel77    0

Widzę że te same osoby nadal ludzi oszukują. Takich powinni deportować bo to chamy są bez jakichkolwiek ludzkich zachowań. Patrzą tylko aby im było dobrze a reszta się nie liczy. szkoda tylko,że nasze prawo jest tak skonstruowane ze takie typy nadal mogą trzepać kasę na rodakach. Nie kupujcie od nich

Pozdrawiam

Witajcie :D u mnie rodzice kupili 2 cielaczki rasy Simental i BS od tago Pana. Sytuacja wygląda tak, że jeden żyje :D a drugi jest chory standardowo choruje na pluca, jest leczony os sierpnia do teraz i ciagle mu gludy wychodzą z nożdży, kaszle. Dzień jak przyjechał był bardzo osowiały, ale mysleliśmy, że to przez podróż, następnego dnia zaczął stygnąc i słabo oddychał. Mama pojechała po weterynarza, zapalenie płuc stwierdzono. Dostał zastrzyki przez 3 dni - polepszyło mu się , teraz to ciele nie biega stoi cały czas osowiałe i spokojne, jest bardzo ładnym zwierzakiem, widzimy jak cierpi przez tych ludzi. Już nie wspomne o sposobie zdejmowania cielaków z tego samochodu, na żywca były zdzierane i jeden Pan ciagnął ciele przez asfalt do naszej bramy gospodarstwa..... Nigdy u nas nikt nie traktował zwierząt jak Ci PAnowie!!! Krowa w gospodarstwie poroniła.... Nie rozumiem jednego, skoro Wy już piszecie od 2015 roku, dlaczego nikt nie zaiteresował się tym człowiekiem, u nas potrafią z agencji przyjechać i wszystko z cm sprawdzić , wymierzyc, a SzP. Barnach co roku sprzedaje i ma się dobrze!??? My musimy postępować z stertami papierów, zbierać je a ten Pan dalej funkcjonuje... 

anastasis2    0

Bohater tematu uaktywnił się w kujawsko pomorskim.Współpracuje z Witoldem Worem,byłym członkiem Kujawsko Pomorskiej Izby Rolniczej mieszkającym w Trlągu,baza oszustów w Janikowie.

Baska27    0

Witam poszukuję osób oszukanych przez Pana Łukasza Barnacha SKUP I UBUJ ZWIERZĄT RZEŹNYCH HANDEL BYDŁEM HODOWLANYM ŁUKASZ BARNACH  33-300 NOWY SĄCZ UŁ. MONTE CASSINO 9 będę bardzo wdzięczna jeśli zgłoszą się osoby oszukany przez tego pana Ja23miska@onet.pl 

Edytowano przez Baska27

RafaKdziela    135

https://www.olx.pl/oferta/byczki-miesne-100-140kg-CID757-IDmNmR0.html#932c6bfad3

https://www.olx.pl/oferta/byczki-jalowki-mm-cieleta-CID757-IDfidQT.html#12a6a569a9

A ja ostrzegam przed tym sprzedającym .Przywozi chore zwierzęta kaszlą i smarkają .Już w pierwszym dniu po dostarczeniu są chore zwierzęta .Do wglądu karty leczenia od weterynarza .Wszelkie informacje na priv.

Edytowano przez RafaKdziela

marekfarmer    4503

Jeżeli  masz dokumenty  że kupiłeś od niego  to  zgłoś to   do  Wojewódzkiego inspektoratu  Weterynarii  że  sprzedaje chore  zwierzęta  zajmą się gościem

staszek131415    2018
8 godzin temu, RafaKdziela napisał:

https://www.olx.pl/oferta/byczki-miesne-100-140kg-CID757-IDmNmR0.html#932c6bfad3

https://www.olx.pl/oferta/byczki-jalowki-mm-cieleta-CID757-IDfidQT.html#12a6a569a9

A ja ostrzegam przed tym sprzedającym .Przywozi chore zwierzęta kaszlą i smarkają .Już w pierwszym dniu po dostarczeniu są chore zwierzęta .Do wglądu karty leczenia od weterynarza .Wszelkie informacje na priv.

Czy to pan Arek ma tą firmę?

RafaKdziela    135
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

Jeżeli  masz dokumenty  że kupiłeś od niego  to  zgłoś to   do  Wojewódzkiego inspektoratu  Weterynarii  że  sprzedaje chore  zwierzęta  zajmą się gościem

Zgłosiłem sprawę nie tylko do weterynarii .Ja już temu pośrednikowi dziękuję .

soltys48    315
6 godzin temu, marekfarmer napisał:

naskoczą mu !!!

Dwa lata temu miałem sytuacje,że kupiłem u jednego 16 szt, po 2 tygodniach zostały 2!!Poruszyłem niebo i ziemię i nic.On miał świadectwa zdrowia i tym się podpierał i obronił dupsko przed weterynarią, ale już przed US nie.Wtedy wyleczyłem się z handlarzy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się