Polecane posty

pawel74    0

Nie wiem po co powstał taki temat. B)

Każdy sie tylko chwali ile ma ha lasu. B)

Ja mam 10ha lasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja mam 5 ha lasu mieszany sosna, swierk, brzoza, osika.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

A czytaliście kiedyś w Top Agrar, że jakaś właścicielka gospodarstwa postanowiła zalesić 170 ha z pomocą unijnych dotacji ? Ma farta kobita ;)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Ja mam 0.5 ha lasu iglastego. No i na łąkach mamy drzewa, na takich których już się nie kosi.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henry19    0

mam 4,5ha ale bede mial wiecej bo ostetniej wiosny zasadziłem ponad 3ha sosenko i dembem, teraz tylko pocekac az wyrosnie i rżnąć :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nie moge jak mozna napisac DEMBEM A NIE DĘBEM !!!!!!!!!!!!!!!! :blink:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    702

Ja mam ponad 4 ha lasu więc na opał i jak trzeba coś na konstrukcję i deski się znajdzie ;)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0
Powie mi ktos jak wyglada sprawa z wycinka tych drzew powiedzmy po 15-20 latach?

Ja mam 15 ha lasu i ostatnio jak wycinałem sobie na wywiązke ale to takie po 40-50 lat. to zgłaszałem to do gminy i płaciłem 130zł za ok 15m3.

Ja miałem na każdym odbitą pieczątke, ale jak ty masz takie co maja 15-20 lat to raczej jedna pieczątka na całą wycinke.

 

mam 4,5ha ale bede mial wiecej bo ostetniej wiosny zasadziłem ponad 3ha sosenko i dembem, teraz tylko pocekac az wyrosnie i rżnąć :P

na żenyś się czasem nie doczekal trumny z tych drzew (desek) :P zarcik taki oczywiście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek    0

My mamy tak około 2 hektary mieszanego


....................Jo Władzia miołym mom i mieć bydę.................
.........I jeszcze coś t25a to moc i siła której 30-stka się nie ima............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nagira
      Dzień dobry, czy ktoś zamierza uprawiać lub ma już doświadczenie z Gipsówką (Łyszczec wiechowaty)? Taka sama wartość ekonomiczna jak słonecznik, różnica ta że to wieloletnia bylina.
      Proszę o odpowiedź osoby posiadające doświadczenie z tą rośliną.
    • Przez kodzi
      Ktoś chętny do remontu skrzyni biegów Mtz82 1997r. Woj lubelskie okolice Piask 21-050.
    • Przez Rafalsk
      witam
      mam ziemie gliniaste slabo przepuszczalne, czasem jest tak jak duzo deszczu spadnie to dluzszy czas nie mozna wejsc w pole, co byscie podpowiedzieli zrobic zeby jakos ulepszyc ta ziemie, jakis czas temu bylem na targach i proponowali mi jakies granulki ze ziemia sie uzyzni bardziej i bedzie bardziej przepuszczalna ale niewiem czy to wogle ma sens i dziala
    • Gość wolf19
      Przez Gość wolf19
      Jak zaszkodzić brzozie(drzewo), żeby uschła?
       
      Opis sytuacji:
      Otóż na cmentarzu koło grobu rośnie dosyś duża brzoza (~50cm średnicy) i gołebie, które siedzą na niej w nocy paskudzą ( wiadomo o co chodzi?) pomnik...
       
      No wyciąć zdrowego drzewa zarządowi cmentarza nie wypada... także musi uschnąć..
    • Przez Adrian111192
      Witam,
      zwracam się z prośbą do osób doświadczonych w szkółkarstwie, ewentualnie sadownictwie. 
      Posiadam większą ilość świeżo zaszczepionych jabłoni i grusz, sadzonki maja goły korzeń i ok. 50 cm wysokości. Nie chce sadzić ich do gruntu. Moje pytanie brzmi następująco czy mogę je wsadzić w donice, jeżeli tak to w jaki sposób.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj