Polecane posty

DJBOMBA12    12

ja pewnie gdzies tak samo... a moze wiecej.. a moze mniej... niewiem dokładnie..:rolleyes:


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja mam około 0,5 ha + krzaki. Głównie lipy, brzozy i jesiony.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

1 ha 40letnia sosna, 2 ha olszyny itp. krzaków, 2 ha 22 letnia sosna, 4 ha sosna 13 lat, w sumie jakieś8- 9 ha, szkoda tych 4 ha co 13 lat temu zalesiliśmy (unia dała wtedy na sadzonki i paliwo do orania psaów) teraz by sie dopłaty brało :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja mam wszystkiego lasu okolo 1ha


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

ja posiadam 2ha lasu


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam 3ha lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

A ja posiadam ok 1 ha lasu, a może troche więcej :rolleyes:


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

My nie mamy wogule jak potrzeba drewna to do wujka do lasu ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
My nie mamy wogule jak potrzeba drewna to do wujka do lasu ;]

A jak nie to można jakieś przy drodze przy swoim polu zerznąć i też bedzie dobrze :rolleyes: . Tylko gorzej jak ktoś nakalbuje i bedzie problem :angry:


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
A jak nie to można jakieś przy drodze przy swoim polu zerznąć i też bedzie dobrze :rolleyes: . Tylko gorzej jak ktoś nakalbuje i bedzie problem :angry:

Ciekawe podejście.. jak ukradniesz drewno to jest wszystko ok? Ale jak ktoś próbuję temu zapobiec to już jest źle? Tyle sie mówi ile w Polsce jest złodziejstwa, chamstwa, cwaniactwa jak widać wszędzie, nie tylko na "górze". Ci na "górze" mają porostu większe możliwości i robią to na większą skalę. Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie.

Owocnych przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ciekawe podejście.. jak ukradniesz drewno to jest wszystko ok? Ale jak ktoś próbuję temu zapobiec to już jest źle? Tyle sie mówi ile w Polsce jest złodziejstwa, chamstwa, cwaniactwa jak widać wszędzie, nie tylko na "górze". Ci na "górze" mają porostu większe możliwości i robią to na większą skalę. Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie.

Owocnych przemyśleń.

 

Klega tak na żartów to napisał u nas nikt tak nie robi


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
Klega tak na żartów to napisał u nas nikt tak nie robi

Cieszę się i przepraszam jeśli zabrzmiało to zbyt personalnie.

Znam przypadki, że tak właśnie ludzie postępują dlatego tak napisałem. W mojej wiosce facet podpie..lił z lasu ścięte i OZNAKOWANE drewno - nie wpadł na to że ciągnik zostawia ślady - wrócił polnymi drogami (pewnie żeby nikt nie widział :rolleyes: ). Na drugi dzień zjawiła sie u niego policja, ktoś z nadleśnictwa i faceta oskarżyli o kradzież - dostał jakąś grzywnę i "zawiasy" (nie wiem dokładnie ile).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

no to ja mam chyba najwiecej lasu bo aż 24 ha jedna działka (1ha) ma już 8 lat

nastepna działka 16ha ma 3lata

kolejna działka 7 ha ma 2lata :rolleyes:

 

wszystko(oporucz 1 ha) było sadzone z dotacji UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nagira
      Dzień dobry, czy ktoś zamierza uprawiać lub ma już doświadczenie z Gipsówką (Łyszczec wiechowaty)? Taka sama wartość ekonomiczna jak słonecznik, różnica ta że to wieloletnia bylina.
      Proszę o odpowiedź osoby posiadające doświadczenie z tą rośliną.
    • Przez kodzi
      Ktoś chętny do remontu skrzyni biegów Mtz82 1997r. Woj lubelskie okolice Piask 21-050.
    • Przez Rafalsk
      witam
      mam ziemie gliniaste slabo przepuszczalne, czasem jest tak jak duzo deszczu spadnie to dluzszy czas nie mozna wejsc w pole, co byscie podpowiedzieli zrobic zeby jakos ulepszyc ta ziemie, jakis czas temu bylem na targach i proponowali mi jakies granulki ze ziemia sie uzyzni bardziej i bedzie bardziej przepuszczalna ale niewiem czy to wogle ma sens i dziala
    • Gość wolf19
      Przez Gość wolf19
      Jak zaszkodzić brzozie(drzewo), żeby uschła?
       
      Opis sytuacji:
      Otóż na cmentarzu koło grobu rośnie dosyś duża brzoza (~50cm średnicy) i gołebie, które siedzą na niej w nocy paskudzą ( wiadomo o co chodzi?) pomnik...
       
      No wyciąć zdrowego drzewa zarządowi cmentarza nie wypada... także musi uschnąć..
    • Przez Adrian111192
      Witam,
      zwracam się z prośbą do osób doświadczonych w szkółkarstwie, ewentualnie sadownictwie. 
      Posiadam większą ilość świeżo zaszczepionych jabłoni i grusz, sadzonki maja goły korzeń i ok. 50 cm wysokości. Nie chce sadzić ich do gruntu. Moje pytanie brzmi następująco czy mogę je wsadzić w donice, jeżeli tak to w jaki sposób.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj