skywalker89

zestaw uprawowo siewny 3m agromasz+poznaniak

Polecane posty

skywalker89    831

sprzedam AGREGAT UPRAWOWO SIEWNY AGROMASZ 3m  rok produkcji 2014, 3rzędy łap, wał crosskill, hydropak, przepracował jeden sezon ok. 30ha

 

cena za agregat 11 000  zł brutto (do negocjacji ! )

 

 

 

lubelskie/powiat tomaszowski/gmina telatyn

 

 

f28e416258cbaf18med.jpg

 

af0e534042ea92bfmed.jpg

 

 

 

 

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

jeśli chodzi o uciąg to na pewno, podnośnik też da radę raczej, tylko pewnie przód trzebaby dociążyć.. dzisiaj zrobię w końcu jakieś zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

do sprzedania pozostał SAM AGREGAT uprawowo-siewny. cena do uzgodnienia.

Jak nie sprzedaż to w zimie go raczej łyknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

czekaj cierpliwie ja swojego 2,7 tez ,chcę sprzedać ,ale dopłaty brak więc wielu nie ma kasy na inwestycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

no niestety lipny czas na sprzedaż jakiegoś droższego używanego sprzętu, tak jak mówisz ludzie nie mają kasy :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarus820czechu
      Czesc, mam problem z podnoszeniem agregatu uprawowo siewnego 2,7m + siewnik poznaniak 2,7m.Wie ktos moze ja wyregulowac pompe w belarusie 820 ? gdzie i w którym miejscu. Prosze o pomoc.
    • Przez wojtek8244
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Mam problem z Farmerem 8244 zakupiłem agregat uprawowo siewny 2,5m firmy awemak z wałem packera i do tego zestawu mam siewnik Nordsten 2,5m waga zestawu to około agregat 800kg, siewnik 450kg i skrzynia zasypu 250kg. Bardzo nisko podnosi agregat ze złożonym siewnikiem i piszczy zawór pod siedzeniem gdy podnoszę. W czym może być problem? Czy zwiększenie ciśnienia na rozdzielaczu by coś dało? Czy zamontowanie siłownika wspomagającego by pomogło? Bo też mam mały stan oleju w hydraulice i nie wiem czy to też ma jakiś wpływ na to że źle podnosi? Dodam że siłowniki od hydropacka siewnik bez żadnego problemu podnoszą pomimo niskiego poziomu oleju. Proszę o pomoc bo ciężko tak siać.
    • Gość
      Przez Gość
      Tak jak w temacie. Czym najlepiej byłoby siać w zależności od gleby jaką posiadamy? Jaką zastosować agrotechnikę? Mnie najbardziej by interesowała opinia ludzi co mają lekkie gleby, z tendencją do rozpylania się. Jaki typ zestawu wybrać pod ciągnik 115 km? Obecnie dysponuje zakupionym jeszcze przez mego ojca, agregatem uprawowo siewnym z broną aktywną, i z roku na rok, wraz z postępującą suszą staje się on coraz bardziej kłopotliwy i zabójczy dla moich ziemi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj