Skocz do zawartości
kuba__7

Sprzedam prase rolujaca Claas Rollant 46 w bardzo dobrym stanie

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez proxima64
      Witam kolegów i użytkowników pras Vicon rv 157/187. Jestem posiadaczem prasy Vicon rv 157 z 97r. Od kilku miesięcy przekopuję internet w poszukiwaniu adaptera do siatki do tejże prasy gdyż moja nie była w niego wyposażona ale jak na razie bezskutecznie . I tu moje pytanie : czy nie orientuje się ktoś lub nie ma do sprzedania takiegoż adaptera od prasy na części lub po spaleniu? Będę wdzięczny za każdą informację   .
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem tu nowy i zbytnio nie ogarniam jeszcze tego forum więc prosił bym o wyrozumiałość. Mam zamiar jak w temacie zakupić claasa Europę z sieczkarnią i chciałbym zasięgnąć waszych opinii o tym kombajnie, jak się sprawuje czy jest awaryjny jak z częściami i czy dało by się go ustawić do koszenia bobiku oraz rzepaku.
    • Przez claas1066
      Kombajn po włączeniu młocarni przestaje podnosić heder motowidla przyspeszacz nie działa po wyłączeniu młocarni wszytko jest dobrze podnosi normalnie pompa jest dobra olej jest co to może być z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie do was jaką prasę wybrać polską nową czy zagraniczną używaną 
      Pasowa, łańcuchowowalcowa czy walcowa 
      Prasa będzie służyła do słomy, siana suchego, sianokiszonki 
      Prasa będzie robiła około 200-300 belek rocznie
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ