Polecane posty

farmers99    1

Cennik nasion kukurydzy siewnej w 2008r

RODZAJ: CENA DO 28 LuTEGO: CENA DO 31 MARCA: CENA DO 1 KWIETNIA:

-Motor - 160zł -162zł -165zł

-Blask -160zł -162zł -165zł

-Grom -160zł -162zł -165zł

 

 

-Bzura -141zł -143zł -146zł

-Reduta -141zł -143zł -146zł

-San -141zł -143zł -146zł

-Bułat -141zł -143zł -146zł

 

-Buran

-Cedro

-Glejt

-Nimba -127zł -129zł -132zł

-Prosna

-Wiarus

-Claudia


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

A taka odmiana LG(nie wiem czy dobrze napisałem,ale chyba tak sie to pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja kupiłem odmiane a-98 zapłaciłem 2tyś za 4ha ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

centrala nasienna u was to blisko czy daleko??? :rolleyes:


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
centrala nasienna u was to blisko czy daleko??? :rolleyes:

To jakas aluzja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
A taka odmiana LG(nie wiem czy dobrze napisałem,ale chyba tak sie to pisze)

 

LG to nie odmiana tylko firma nasienna a odmiany mają różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@hulan20

Wyszło cię 1zł/jednostkę taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

ja zakupilem odmiane Reduta za 144zl jednostka.co sadzicie o tej odmianie na kiszonke ?czy to dobry wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez konio1011
      Witam, Tak jak w tytule zastanawiam sie nad zestawem uprawowo siewnym na MGR. Zestaw talerzowka z walem gumowym + siewnik na redlicy talerzowej z kolkami kopiujacymi. Najlepiej pasowalby tu Agromasz Snt jednak sa rozne opinie. Unia FM wychodzi ok 70 tys,podobnie Maschio Gaspardo jednak strasznie blisko siebie ma talerze w talerzowce wiec po kukurydzy moglby byc problem. Pom brodnica rownie odpada ten sam problem z talerzowka. Sa to wszystko zestawy nadbudowane. Pozostaje albo kombinacja talerzowka + siewnik lub co mi delarzy polecaja zestaw polzawieszany( tzn talerzowka z dyszlem i walem oponowym + siewnik) jednak jakos sie nie moge przekonac do takiego zestawu. Do obsiania ok 30 ha + uprawa pozniwna, siew poplonow, mieszanie obornika. Jakies inne propozycje??
    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj