icy229

Osprzęt do tura Inter-Tech Proszę o opinie!

Polecane posty

icy229    0

Witam zamierzam kupić łyżkę i krokodyla firmy inter tech, mam prośbę do użytkowników aby podali mi informacje ogólne na temat materiałów z jakich są zrobione, wykończenie elementów, czy krokodyla kupić na jeden siłownik czy na dwa (wady i zalety do obu). Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

mam krokodyla od nich na dwa siłowniki 1,8m krokodyl jak krokodyl służy do obornika jak się wbije siłowniki zamykają i to wszystko a reszta to już ładowacz - ciagnik ma podnieść pospawane ładnie kalamitki do smarowania są pomalowany jest i to wszystko jak będziesz uzuwal tak będziesz miał są osoby które potrafią zepsuć odwaznik od starej wagi więc to kwestja użytkownika a czy dobry czy zły jak dla mnie dobry bo spełnia rolę do kturej go kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Z krokodylem tej firmy się nie spotkałem ale z łyżką już tak. Ogólnie na jakość narzekać nie można. Pomalowana dobrze, materiał dość wytrzymały i się nic nie gnie. Miałem porównanie do innej od prywaciarza (co prawda i cena niższa) to była sporo sztywniejsza bo w tamtej to czuć było jak się lekko ugina jak się wchodziło do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja kupiłem krokodyla i ładowacz Inter-Tech IT 1600 i jestem bardzo zadowolony ... Porównywałem ceny z konkurencja (Metal-fach czy Metal-Technik) i w Inter-Techu cena do jakości jest naprawdę super. Zauważyłem że ceny są znacznie zróżnicowane u poszczególnych dilerów. Ja kupiłem ładowacz tu http://www.agrol-moto.pl/index.php/kategoria/44 i do tej pory sprawuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAGROSsc    0

@UP :

Sprawdziłem na szybko w liście konstrukcji wsporczych - niestety żaden z ładowaczy InterTechu nie będzie pasował do Pana modelu ciągnika, zwyczajnie nie mają takiego mocowania.

Niech Pan ewentualnie rozważy zakup Metal Technika (model Tytan MT02), solidny ładowacz i bardzo dobrze wykonany w podobnej cenie. Udźwig do 1700 kg, wysokość podnoszenia na 3.60m.

W razie potrzeby chętnie udzielę informacji. :)


- - - - www.fagros.pl - - - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

a dlaczego udźwig ''do''  i dlaczego firma metal-technik nie podaje udźwigu znamionowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na jak najwyższym podnoszeniu, dlatego 3,9m to minimum jakie biorę pod uwagę. Dzwoniłem do jednego z przedstawicieli (z ogłoszenia na portalu OLX) twierdził, że jak najbardziej mają wszystko czego potrzebuje. Porywam się na głęboką wodę, ponieważ to mój pierwszy tur i nie do końca wiem, na co zwrócić uwagę przy zakupie? Tak aby służył mi bezawaryjnie.

 

Oferta jaką otrzymałem :
- tur z adaptacją do Agrotrona 90 MK3

- wysokość podnoszenia 3,9m

- amortyzacja

- euro ramka

- łyżka  objętościowa 2,2m 

- paleciak z masztem ochronnym

- wspomniał coś o możliwości zastosowania wydajniejszego rozdzielacza ( ciągnik ma mocniejszą hydraulikę)

 

 całość za 16500 zł/netto

 

Czy to dobra cena?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj