wojtek3222

John Deere 5720 , New Holland Tl90a i Case JXU 1090

John Deere 5720 , New Holland Tl90A czy Case JXU 1090 który z nich jest najlepszy?  

189 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • JD 5720
      85
    • NH TL90A
      28
    • CASE JXU 1090
      23
    • Valtra A
      24
    • Zetor 8441 PROXIMA
      11
    • Ursus 5714
      5
    • Massey ferguso 5435
      24
    • Mc Cormick CX 85
      15


Polecane posty

Winio    6
@winio ciągników nie porównuje sie pod względem wyposażenia tylko pod względem parametrów...forterra to już klasa wyżej

 

Dlaczego klasa wyżej? Może nie znam się tak bardzo na ciągnikach i wcale tego nie ukrywam ale forterra to chyba tylko ma masę trochę większą. Z resztą nie ma się o co spierać. Pozdrawiam

 

@lukas120@ jaki model Valtry wybrałeś i ile Cię kosztowała jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6
no przecież zetor w 2006r sprzedał 1500 ciągników to chyba wszyscy wielcy razem wiele więcwj niesprzedali;)

 

ja czytałem że nawet 3000 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

Witam!

to żę zetor w Polsce sprzedał 1500szt dylo dużo pisane w prasie branżowej w końcu mają się czym chwalić

a moja valtra to t130 przedni TUZ cztery mechaniczne rozdzielacze hydrauliki i pare

drobiazgów=225000 netto

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Zetor Proxima 8441

 

-skrzynia z rewersem 10/10 40km/h

-pompa 50l/min

-koła 14.9R-24 i 18.4R-34

-siedzenie pasażera

- radio

 

+ ładowacz Trac-Lift 2200

-udzwig 1700kg na 3,3m max. 2050kg

-krokodyl 1,5m

-łyżka 2,1m

-chwytak do bel

 

To wszystko jedyne 145000 zł brutto :) czyli 118 tyś. zł netto

 

Same Roller 70W z ładowaczem TUR-4 powinno kosztować podobne pieniądze :)

 

Który z tych ciągników byście polecili :) - chodzi mi głównie o pracę z ładowaczem

 

Ile może kosztować "prawie idealny" :) JD 5720 z ładowaczem JD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mysle ze do JD trzeba dołożyc z 50 tyś... :)

co do proximy i lampo to musisz sobie odpowiedziec ktory będzie u Ciebie bardziej praktyczny...(bo cagniki róznią sie "troche" wielkościa, wymiarami,spalaniem :) wydaje mi sie że zetor ma troche za malo biegów, a 3 cyl silnik w lampo może szybko wymiekac...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Cenowo to chyba zdecydowanie new holland wypada najlepiej.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

kolega co kupuje JD 5720 ma zapłacić ok 180 tyś ale czołowy polski


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
kolega co kupuje JD 5720 ma zapłacić ok 180 tyś ale czołowy polski

Mam polski tur 4 z Mrągowa ogólnie dobrze wykonany ale to są ciężkie tury a przód ciągnika tego nie przyjmuje dobrze, moim zdaniem tam jet za dużo zbędnych kilogramów, teraz przymierzamy sie z ojcem kupic kolejny traktor z turem, tur to bedzie raczej firmy stoll. Uważam ze dobry traktor(Fendt, John Deere,

Case itd) powinien być wyposażony w dobry tur. Mam na myśli przede wszystkim bajer STOLL COMFORT-DRIVE Amortyzowany gazowo ładowacz to jest ważne amortyzacja bądz zapinanie hydro fix. To nie jest tanie ale mysle ze warto kupic dobry tur.

 

Ceny stoll ROBUST F-30 HDPM

cena bez montarzu netto

rama 4700,00 Euro

Joystick 1020,00 Euro

3 sekcja z rozdzielaczem 500,00 Euro

Hydro-Fix 360,00 Euro

Comfort-Drive 450,00 Euro

Ciągniki z ładowaczem czołowym:

 

5620+531 150 750,00 PLN +VAT

5720+531 158 540,00 PLN +VAT

5820+531 166 100,00 PLN +VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No tak ale w tej cenie masz też oryginalny ładowacz JD z amortyzacją drgań w standardzie-te promocje od Laszuka to chyba trochę nieaktualne są bo ja ostatnio w Contractusie widziałem ,że montują teraz Tury z serii 533 a nie 531.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

@artur21 ten F-30 to chyba będzie za duży do 5620 :)

 

Ciekwe czy taki JD da rade 2 big bagom ja MF biore po 2 a znajomy lambo po 1 bo go podrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Jeśli chodzi o ładowacze, to moim zdaniem najlepsze są Quicke montowane są jako fabryczne do Valtry i NH, cenę też mają najlepszą :)

Obecnie jest promocja na JD 5020 z ładowaczem- 16300 zł upustu od ceny katalogowej, więc powinno wyjść taniej jak z polskim Turem-4

 

Proxima 8441 ma taki sam silnik jak Forterra 8641 która przy 100% obciążeniu pali prawie 18l/h, przy 80% ok. 14l/h a przy 50% 10l/h więc niemało :) Ursus 1134 o mocy 96KM na godzinę wiele więcej nie spali. Jd 5720 pewnie pali podobnie jak Zetor. Jednym słowem- w baku siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

do Low Rider niech to jest prawda co napisa?e? tylko przy takim porównaniu dobrze by by?o zobaczy? np. DF, MF, JD, Ursus, zerknij tu http://www.rpt.pl/archiwum/rpt_0207_2.htm jak by? wogóle chcia? porówna? 1134 to mo?e z Zetorem Forterra 9641 np silniki nowoczesn? jednostke forterry z turbo i interkoller 4l a 4,5litra konstrukcje z lat 80 z turbin? i troche innym momentem obrotowym lub mo?e wyposa?eniem podstawowym pot??ny podno?nik 5,8t - 9641 zwyci??y? z 10 najlepszymi ci?gnikami ?wiata a mo?e w tej 1134 fajnie by by?o porówna? skrzynie biegów z jednym biegiem pod obci??eniem do dwóch w forterze lub brak rewersu albo mo?e posiadasz takie dane do 1134 ile pali i jakie ma osi?gi za to paliwo silnik bo 1224 wypad? blado do zetora 11441 to gwarancje daje jak si? spisze ta 1134 swego czassu dobry ci?gnik ale nie dzi? s? oszcz?dniejsze ci?gniki ni? zetor np. Valtra, Fendt ale nie Ursus i JD fajnie jest pokaza? spalanie jednego traktora ale lepiej jest pokaza? przy nim jeszcze ze 3 du?o dro?sze co wi?cej pal? wtedy jest ciekawie i który w baku ma "si?e"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

Ja mysle ze mf jest najlepszy z tej grupy, jednak prrkins jest perkins a jescze ta przekaładnia dyna 4 hoho!!!


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja Jestem za Valtrą A/mf 4400 przemawia za tym prosta skrzynia biegów i podobno dobry silnik, no i brak bajerów, które mogliby zepsuć moi pracownicy... :rolleyes: Jeżeli miałbym kupić ciągnik którego nie dał bym do pracy pracownikom ty chyba byłby to JD


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
No i ja min.do złego Go namawiałem :rolleyes:

 

 

 

zacytuje cie wrazie czego żebys postów nie usunął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie zdarza mi się...-a jak Wojtek jest zadowolony to i ja się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj