Skocz do zawartości
Niewidoczny96

Ursus 1222 na sprzedaż.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
ursus

Witam. Czy jest ktoś może zainteresowany moim Ursusem 1222 z turem 2 sekcyjnym? Jest on z 1989 roku, ma 4175 motogodzin. Jest w stanie bardzo dobrym. Możliwość zarejestrowania oraz zamiany. Do tura dorzucam widły oraz łyżkę.

post-152447-0-81441400-1429946654_thumb.jpg

Edytowano przez Niewidoczny96

Nie pomyliłeś się z tą pierwszą cyfrą??? Ten ciągnik ma 26 lat.

Jak znajdziesz mi w takim stanie, z możliwością zarejestrowania, z tą ilością motogodzin, z turem dwu sekcyjnym w którym dorzucam łyżkę oraz widły za mniej to naprawdę wysyłaj mi ja od razu kupuje.

tomek73    186

W tamtym roku z sąsiadem jeździliśmy za 1222 taką do 15 tyś i nie było co kupić, wreszcie kupił, ale ja nie polecałem ją. Silnik pięknie chodził, jak i wprawie wszystko, oprócz żółwia, problem z papierem początek lat 80. Ja wolałbym coś starszego w starej masce za te pieniądze.

No i w orce pokazała kopyto, wał na 3 części pęk, i cały silnik do wymiany. 6 tyś koszt, mechanik tylko 1,5 tyś wzioł po znajomości.

Ogólnie kosztowała bez malowania 23 tyś, taż więc myślę ze ty pieniądze z turem to dobra cena, niestety te ciągniki wcale nie są już chodliwe.

pawel885    376

Czemu niestety, postępu nie oszukasz, kiedyś to był dobry ciągnik, podobnie jak żuk czy nysa, dziś ani to ekonomiczne, ani komfortowe ani nie wydajne maszyny...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się