Lukas-Lukas

John Deere 6200 czy inny? chcę kupić ciągnik pomocy.

Polecane posty

Lukas-Lukas    0

Witam wszystkich jestem nowy na forum , mam zamiar kupic ciągnik ale potrzebuję porady, bo od znajomych nic się nie dowiem. moze ktoś z was mi doradzi a ja mam pewną sztukę upatrzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak masz upatrzoną to bierz . Czym więcej , doradców tym większy mętlik w głowie . :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi76    5

Kolego na 50 ha to szukaj większego co najmniej 100 KM a maszyny sobie z czasem skompletujesz, ten JD 6200 to i tak za duży będzie do maszyn od c-360, a do takiego 85 KM to nie ma za bardzo co założyć, pług obrotowy jedynie trójkę, agregat upr-siew 3m za duży będzie, a te większej mocy ciągniki to nieraz ładny można taniej kupić od tych mniejszych, bo takie 60-90 KM to wszyscy szukają i przez to drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Ja Ci proponuję Renault 133.54 badź  Renault 155.54. Traktory te są wygodne, tańsze od John Deere'a, dobrze wyposażone i mocne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Wyobraź sobie ciągnik o mocy 136 KM, który pali mniej niż c 360, ma napęd na 4 koła, zero elektroniki i kosztuje ok. 50 k. To Deutz-Fahr DX 6,30. Za różnicę w cenie możesz dokupić większe narzędzia i pracować ekonomiczniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas-Lukas    0

ok już przejrzałem dzięki . a co do renaulta to może ten

CIĄGNIK ROLNICZY RENAULT CERGOS zależy mi zeby wybrać coś od tego sprzedawcy ponieważ pujdzie mi na rękę z cenami ima kilka maszyn co moę kupić na raty.

macie rację jednak poszukam mocniejszego np ten

CIĄGNIK ROLNICZY NEW HOLLAND 8670 czy ktoś miał do czynienia z tym konkretnie modelem imoże mi napisać jak się spisuje w praniu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja w poniedziałek kupiłem renie 133.14 tx i powiem że jestem zadowolony fakt to nie ten przedział cenowy w który ty celujesz.
Po przesiadce z c-360 to przepaść jest nie samo wita. Fakt że wymiana podstawowych rzeczy pochłonęła już trochę złotówek ale robisz to raz na jakiś czas.

Na razie nie powiem nic konkretnego bo czekam na maszyny do niej ale sam komfort jak na wiek tego ciągnika jest nieporównywalny. Oglądałem wiele ciągników i Renia na ich tle wypadła najlepiej. Może to nie jest jakiś cud techniki ale mi chodziło o ciągnik w pełni mechaniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Lindner jest trochę  za mały na powierzchnię Twojego gospodarstwa i trochę drogi, choć gwarancja na niego niby 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coo do lindnera to nie miałem osobiście styczności tylko tyle wiem co sąsiad który pracuje w jakimś serwisie i jeździ po całej Europie chwalił że prosty w obsłudze jak i eksploatacji co do części to u nas może być problem ale na zamówienie dostaniesz.

Ale jak tu kolega pisał szukaj renówki najlepiej Aresa na twój areał to pokusiłbym się o jakąś 6 cylindrową ok 120km. Miałem okazję popracować na takiej u leśniczego to piękna sprawa. Fakt że jeździ nią kto może ale mimo wszystko daje radę. Teraz widzę że chodzi głównie w takim rozdrabniaczu do gałęzi ale ani to mulczer ani rębak. Także sprzęt godny polecenia. Poza tym ten leśniczy ma jeszcze 2 renówki i wszystkie śmigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez AchimR
      Udało nam się przerobić eS-kę na wersję brazylijską.
      Nieważne czy wersja z 9l czy z 13l silnikiem. Wszystkie kombajny JD z DPF i dodatkowym kompresorem śrubowym można przerobić na wersję brazylijską, czyli z odłączonym kompresorem co dodaje mocy!!!
      Wkrótce więcej zdjęc.
      Kombajn już po testach.
       
      Tak było


      A tak jest teraz.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj