Skocz do zawartości
Adik_ziel

Opony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
tomek73    189

Też ma takie i raczej nie narzekam. Ale jak chodzi u zaparcie to te z pierwszego linku nisko profilowe. 360/70R20.

izydor6280    484

no ta kama napewno bedzie sie dobrze trzymac :lol:

kolega dobrze szuka, jesli ma miec zaparcie to musi byc radialna

wydaje mi ei ze taurus nie jest zla opona, dosc duzo ciagnikow sie widzi na takich oponach

Sylwekx25    322

Witam doradźcie mi proszę jakie opony radialne będą najlepsze ? jakiej firmy ? rozmiar 18.4-34.

Wiadomość z agroFakt.pl

Trol222    0

Dziękuje za odpowiedź. ;)

Voltyre odpada jest za szeroka. Skoro nie ma negatywnych opinii o tych Taurusach więc się pewnie na nie zdecyduje. Jeszcze zobaczę w handlopexie może będą mieć coś ciekawego.

kris14    259

Ja mam Taurusy radialne u siebie, w porównaniu ze starymi Stomilami są bardziej miękkie w polu ładnie pracują, wystarczające do ciągnika 60KM.

One są chyba produkowane w starej fabryce Stomila którą przejął koncern Michelin, wiem że są produkowane w PL :)

Arek    113

Witam doradźcie mi proszę jakie opony radialne będą najlepsze ? jakiej firmy ? rozmiar 18.4-34.

Michelin, trelleborg.

gospodarz97    109

Ja mam opony Barum, już od ponad 6 lat i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć-6 lat temu za sztukę płaciłem 600 zł. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez wojna456
      Witam serdecznie ostatnio zakupiłem ursusa c-355 po wykonaniu kilku prac polowych oberwało mi wentyl w prawym tylnym kole. Kupiłem nową dętke i podczas orki zimowej sytuacja znowu się powtórzyła i  nie wiem co może być przyczyną.
    • Przez Arek
      Mam zamiar założyć koła bliźniacze do ciągnika 100km.
      Gdzie lepiej zamontować klamry sprzęgów, na otworach w środku tarczy czy lepiej na śrubach łączących tarcze z obręczą?

• Przez pawlus224
      Opony w 330 zaczynają pękać chce je wymienic i nie wiem jakie najlepiej zastosować ,w cienkie paski,grube,od żuka czy w jodełkę? przy których ciagnik lepiej się prowadzi ? Dodam że ciapek malo jeżdzi po szosie . Mam nadzieje ,że ten temat pomoże także innym przy wyborze zakupu nowych opon.