tractor560

Opinie i koszty przeglądów Deutz-Fahr 5100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tractor560    3

Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego ciągnika. Jaka jest wasza opinia na ich temat, czy są wytrzymałe, jak z kosztami przeglądów i cena. Dodam że jestem Lubelskie :D


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKO-ENERGIA    9

hej

mieszkam nie daleko od ciebie i mam nowego agrotrkona K 610

Na serwis nie mogę narzekać, przyjeżdża kompetentny mechanik, robi dobrze i szybko.

 

Ale może mam felerny egzemplarz bo poza przeglądem miałem 2 usterki na gwarancji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Uważam że to dobre ciągniki, jednak musisz pamietać że to Same w skórze Deutza i napewno nie jest to wadą. Ja również posiadam k 610, mam go już 3 lata i najwieksze wydatki jakie miałem  to wymiany oleju zwiazane z docieraniem poźniej sa one rzadsze. Do tej pory miałem awarię czujnika i uszczelniacza przy chłodnicy wymiana zamknęła się w 100 zł, pierdołki.

Wadą napewno jest fakt że musi przyjechac do niego mechanik który się zna. Ja mam 610, mam same explolera i chyba bede brał 5090 GS bo wymiana olejów, filtrów i niektóre drobnostki bede mógł dokonac sam gdyz zasada jest podobna i można sie nauczyć

 

Cena napewno to ponad 200000 netto może nawet 210000 w zalezności od wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Ja wczoraj dostałem propozycje  kupna i dziś wpłace zaliczkę na  Agrofarma 430 G, za 174 tys. z przednim tuzem, wzmocnionym tylnim podnośnikiem, EHR, powiekszona ilość świateł roboczych, skrzynia 40P+40T (niestety z superreduktorem), obciażnik 700 kg. Ogólnie jest kilka rzeczy, jednak zważyszy na to że do sierpnia nie ma  mozliwości kupna ciągnika z fabryki trzeba brac co jest. A i jest to rocznik 2014, mam wrażenie że nic nie opuścił za ten rocznik ale nie ma co się dziwić bo za mną już 2 czeka abym go nie brał.

Na pomocnika troche za duży na główną siłe za słaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53
lukaschels 

moim zdaniem to bardzo dobra cena jak za df agrofarma 430 z takim wyposażeniem , takiego już nie kupisz teraz :D

mam agrofarma 100 i polecam, bardzo ekonomiczny silnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Też mi się tak wydaje choć wiem ze gdybym kupował tak z 3 miesiące wczęsniej cena była by niższa. Porównując do 5090 GS które z identycznym wyposażeniem bedzie kosztowac ok 190-200 tys. W tych agrofarmach jest silnik stosowany w Lamborgini R3 i RF oraz Same Frutteto³ SDF 1000.4 WTi EURO ii. Opinie ma korzyste, znaczy te ciągniki mam nadziej że i u mnie tak bedzie

 

mi chodzi o zwykłego bez tych literek p c czy ttv

Te literki oznaczają wersje wyposażeniową, jeśli chcesz zejść niżej to zostaje wersja G, modele 5090 czyli stare agrofarmy, duzo w nich sie nie zmieniło oprócz systemu stop&go lub szybkiej kierownicy, następnie zostaje wersja D która była Agroplusem.

W kolejnosci pod względem "wypasu" od najbogatszej do mechanicznej:  TTV, P, C, G, D gdzie wersje G i D w wersji Ecoline są czysto mechaniczne, Jak również koncówka GS oznacza sprzegło elektrohydrauliczne a LS suche.

 

Koszty przeglądów w tych ciągnikach są podobne bo musisz lać jakościowe oleje, zadzwoń do jakiekolwiek przedstawiciela i zapytaj ile  kosztuje wymiana wszytskich olejów i filtrów (co musisz zrobić mniej wiecej co 1000 mtg), mysle że cena będzie oscylowała w granicach 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Połączone

 

 

Witam.
Mam zamiar kupić ciągnik Deutz-Fahr 5110. Nie wiem ile on kosztuje, mam do wydania 220 000 zł brutto i nie wiem czy się wyrobie.
Pomóżcie.

Edytowano przez Gość
Pkt. 1.2 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Raczej za 220 brutto to można se zetora sprawic nowego a nie deutza deutz pewnie minimum 220 netto

ps : po co ci drugi ciągnik 110 km ? hmm ? nie lepiej kupić starszy ze 4 lata a 130-150 km Bo niby "masz 40h "

Edytowano przez MlodyRolnik32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W grę wczodzi jeszcze Zetor Forterra 120 HSX, a cena tego ciągnika nie powinna chyba przekroczyć 220 000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

deutz mniej spali od zetora chyba to oczywiste, lecz zaraz znajdą się obrońcy zetora ze to nie prawda i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale zetor kosztuje sporo mniej od deutza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deutz mniej spali od zetora chyba to oczywiste, lecz zaraz znajdą się obrońcy zetora ze to nie prawda i tp

 

Zgodzę się jestem zaa :D

A i jeszcze zetor ma słabszo pompe od deutza .Pisałeś w poprzednich postach że masz fendt 311 a się na zetora przerzucasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodzi mi o cene, bo musze dokupić jeszcze kilka maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolas ciągnik możesz mieć na 20-30 lat tak jak  mój ojciec np  3 p a maszyny teraz to 10 lat i złom bo rama pogięta czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

5714mf255- Słyszałem złe opinie na temat tego modelu ursusa.
MlodyRolnik32- Ale oprócz ciągnika muszę kupić jeszcze paszowóz, bo mi ręce odpadają od noszenia paszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

rolas360 słyszałeś opinie bezpośrednio od urzytkownikow czy z zaslyszenia? co masz czy inni mają do zazucenia 11054?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj