jaceko

opinia na temat loszek AgroSokołów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Antoni84    0

poszukuje producenta dobrego polskiego warchlaka, jestem z okolic Bełchatów - Piotrków, za miesiąc kupie min 100 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaceko    4

niedługo mają mi przywieść loszki z agro-sokołowa :) więc jak będą mi się już "niedługo prosiły" :) to możemy pohandlować:) ja jestem z okolic radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronim    2

Janekbender6930P przybliż proszę parametry które osiąga twoje stado. Przyda się to do wyrobienia opinii przez każdego wytrawnego hodowcy. Niektórych to i tak to nie przekona ale spróbuj, są tacy co jak się nie oparzą to nie uwierzą że gorące.

Jaceko. Mam pytanie: co to były za loszki że wojewódzki nakazał ich ubój a i tak 20 ocalało? Może to były tuczniki płci żeńskiej a nie loszki hodowlane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha ha dobre parametry co komu po kogoś wynikach każdy ma inne warunki to i parametry innne a klawiatura wszystko przyjmie na skupie za wybrakowaną lochę 500 zł dostaniesz czy z Sokołowa  czy z Kopydłowa moim zdaniem można dobry materiał kupić znacznie taniej więc poco nabijać kasę duńczykom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego staszek ty ciagle przy swoim, kupiliśmy prawie 50 loszek z certyfikatem polsusa masakra .; )już kiedyś o tym pisalem, co sie z nimi działo, wiec nie krytykuj czyjejś pracy i nie zniechęcaj, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronim    2

Staszek, jeżeli ty oceniasz wartość loszki poprzez perspektywę skupu to pozwolisz że nie będę się ustosunkowywał do twoich postów (faktycznie klawiatura wszystko przyjmie).

Janek, nie daj się prosić, tylko tak rzetelnie. Dzięki z góry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak Ci tak zależy poznać Janka wyniki to napisz na PW do niego a nie Duńską propagandę uprawiasz loszki jak loszki   tyle że za inną kasę Janek poco brałeś z certyfikatem trzeba było wziąć bez ale u nas to już nawet piasek do piaskownicy musi mieć certyfikat i zaraz 10 razy droższy  tak wykańczamy naszą hodowlę i głupot nie piszcie że mioty większe bo to nieprawda macie prowizję z firmy za te bajki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dajmy spokój z tym kloceniem się bo te forum nie jest od tego. A co do tego że uprawiam jakąś duńska propagandę to się uspokoj. Możesz tak sobie mówić do ludzi którzy ciągną z zachodu duna.
Agronim wysłałem na priv to co prosiłeS.

Edytowano przez janekbender6930P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaceko    4

kiedyś dawno temu popełniałem ten wielki błąd i kupowałem prosiaki z Dani lub Holandii :)

ale pewnego ranka stwierdziliśmy że już tego nie będziemy więcej robić i postanowiliśmy kupić loszki wtedy też zastawiałem się nad Agrosokołowem ale handlarz który przywoził mi prosiaki sprzedał mi loszki w cenie promocyjnej prosto z Dani...

 

no i się zaczęło, przyjechał lekarz:

i okazało się że te loszki pochodziły z partii 2000 loszek które były wiezione na Białoruś ale tamtejsza inspekcja ich nie wpuściła do kraju i nakazała odstawę do Dani ale ten handlarz rozprowadził to wszystko w Polsce (loszka kosztowała mnie 900 zł) 

 

a w jaki sposób zostały ubite i dalej ocalały:) wtedy miałem tucznika z Dani i Loszki z Dani a lekarzowi do rozliczenia był potrzebny kolczyk:) dalej chyba nie muszę opisywać jak to się działo:)

 

moim zdaniem zakup loszek z Agrosokołowa nie jest nabijaniem kieszeni Duńczyków bo i tak pieniądze najpierw dostaję Agro tam Polscy pracownicy dostają pensje rząd podatek a to co wypłynie do Dani to grosze.... najgorsze jest kupowanie prosiaków z zagranicy wtedy grom kasy wypływa a nie zostaje......  

 

 

 

Janekbender6930P przybliż proszę parametry które osiąga twoje stado. Przyda się to do wyrobienia opinii przez każdego wytrawnego hodowcy. Niektórych to i tak to nie przekona ale spróbuj, są tacy co jak się nie oparzą to nie uwierzą że gorące.

Jaceko. Mam pytanie: co to były za loszki że wojewódzki nakazał ich ubój a i tak 20 ocalało? Może to były tuczniki płci żeńskiej a nie loszki hodowlane?

 


Janekbender6930P jak mogę Cię prosić i jeśli możesz to i mi przyślij na PW takie zestawienie parametrów które osiągasz, z góry Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj