corrado

Części do skrzyni Clark Matbro Teleram 40

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    401

Witam. Wie ktoś może jak ta część się nazywa i gdzie można ja dostać? Jest to część ze skrzyni automatycznej clark w ładowarce Matbro Teleram 40.

post-1702-0-16326000-1429258939_thumb.jpg


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Tam dzwoniłem, wysłałem zdjęcie jak mi cenę facet powiedział to sobie darowałem.


Części udało mi się dostać. Gdyby ktoś również potrzebował części do skrzyni tej ładowarki co nie co mogę podpowiedzieć bądź spróbować załatwić w przystepnej cenie.

W razie potrzeby kontakt na prv.

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Panowie szukam części do Ładowarki matbro teleram 40 chodzi mi o górny siłownik ten co przesuwa teleskop może znacie kto takimi częściami handluję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Oryginalny jest zabójczo drogi. Lepiej poszukać jakiegoś zamiennika o takim wymiarze. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lovo85
      witam.
      posiadam ładowarke matbro tr250 i podczas jazdy pod gore obroty silnika sa stałe a predkosc maleje. wiec przekopałem forum AF i dowiedziałem sie ze moze to byc przyczyna zuzycia tarczek i przekładek w koszu jazdy do przodu (czy jakos tak) i tu moje pytanie ...
       
      czy ktos moze naprawiał cos takiego??
      gdzie kupował czesci??
      z jakimi kosztami wiaze sie taka naprawa?
       
      mosty i skrzynia to jakis INTERNATIONAL TRANSMISSION LIMITED
       
      pozdrawiam
    • Przez tay29
      witam
      zastanawiam sie nad kupnem ladowarki napewno przegubowej, dobrze byloby zeby byla rowniez z teleskopem. z tego co znalazlem w przystepnych cenach do 50tys zl to widzialem te 2 modele . zastanawia mnie skrzynia w tych ladowarkach ich sprawnosc i awaryjnosc . czy ktos sie wypowie na ten temat? i ogolnie o calej maszynie
    • Przez Damiano604
      Witam, nie dawno zakupiłem ładowarkę firmy Matbro model TR 250, jednak okazalo sie ze elektrozawory w niej strasznie świrują, tym bardziej jak dostanie sie woda, był u mnie elektryk jednak stwierdzil ze nie warto tego rozdzielacza naprawiać, i doszedłem do wniosku ze lepiej kupic rozdzielacz 4 - sekcyjny na linki a Yoystick umiescic w kabinie, tylko nie moge znalesc takiego rozdzielacza. Gdyby ktos cos wiedział niech da znac.
    • Przez Vroobel
      Witam! 
      Właśnie kupiłem ładowarkę matbro ts 290, ktoś się orientuje jaki olej powinien być w skrzyni?
    • Przez marekkucybala2
      Witam, od kilku lat jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Matbro TS280. Chciałbym w końcu wymienić filtr oleju skrzyni biegów, ale nie mam pojęcia w którym miejscu dokładnie się znajduje. Czy posiada ktoś podobny sprzęt i może mnie mniej więcej nakierować?
      Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj