Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sean    292

No właśnie, wystarczy zobaczyć czy jest pompka wspomagająca i jeden z przewodów to musi być ten.    :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje
    • Przez JANCZAK1176
      Witam podczas montażu akumulatora (prawie nowy) nastąpiło pęknięcie akumulatora na zgrzaniu, istnieje jakiś sposób na sklejenie?
      Jakiś klej ?. Wiem że żywica nie klei się z kwasem akumulatorowym
      Proszę o podpowiedź
    • Przez kogutr
      Witam,

Posiadam prase krone 10-16 w której przewód od sterownika do prasy wkręcił sie i został wyrwany. Wtyczka z prasy i sterownik sa całe. W sterowniku są dwie kości, jedna 12 pin, z kyórej wychodzi 12 kabli, a dróga 6 pin, z której wychodzą 3 kable. Posiada ktoś opis tych pinów? W serwisie powiedzieli za ten kabel 2000zł Z góry dziękuje.
    • Przez adrian3344
      Witam, pękł mi przewód metalowy hydrauliczny. Był on już przez kogoś spawany, ale puścił spaw i się olej leje. Można to czymś skleić? A jak tak to czym? Bo dużo roboty z wyjmowaniem schodzi. A nie wiem czy gdzieś taki dokupię...
    • Przez karol6530
      pękł mi kolektor wydechowy 6530 czy warto go spawać czy ktoś z was wie gdzie można kupić nie drogi nowy lub uzywany i il kosztuje