damian123141

Zetor 8111 co to jest zaznaczone na zdjęciu?

Polecane posty

a moze byc tak ze ten filter jest zapchany i gdy sie olej rozgrzeje to moze wałek wom sie nie włączyc? bo gdy sie rozgrzeje to ruszy lekko i stanie . agdy ciągnik postoi godzinke temperatura spadnie i sie włączy bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jak WOM na ciepłym oleju się nie włącza to przyczyną może być kończąca się mikropompka albo przepuszczające uszczelnienia w sprzęgle WOM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

ale w tej obudowie też jest magnes który może blokować przepływ oleju jeśli się zapylił żelastwem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

wykręć czujnik od mikropompki, zmierz ciśnienie manometrem powinno być ok 12 14bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

od wom masz ten wyżej filtr

Jeśli dobrze pamiętam to filtr jaki opisujesz to jest od filtrowania oleju smarowania wałka atakującego w tylnym moście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a masz sprawny żółw/zając?? jeśli nie to na pewno sie otworzył rozdzielacz od  wzmacniacza i gubi cisnienie( przerabiałem to w 1224) oczywiście jeśli masz  z tarczkami i pierścieniami na tłoczku w  womie ok...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tarcze sprzęgła womu nowe i zułw jest zaspawany bo tez przez to mogło byc ale nic to nie dało
bo gdy odpale ciągnik i gdy jest zimny to wom sam kręci sie bez włańczania go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusikc330m
      Witam,mam pytanie czy da rade założyć na tył do Zetora 8045 przednie koła od bizona,chodzi mi o to czy pasuje rozstaw szpilek?
    • Przez BARTOLA
      Witam niedawno nabyłem zetora 8145 i mam pytanie odnośnie hałasów z tyłu kabiny czy to jest normalne że na najwyższym biegu tylny most zaczyna wydawać jakieś hasłasy ? , hałas jest wręcz identyczny jak tylnego mostu w c360 ,      Czy w tym modelu zawsze słychać tylny most czy powinno być cicho?  , zlokalizowałem ze najwiecej hałasu przedostaje się przez dźwignie sterowania podnośnikiem , 
      dodam jeszcze ze dźwięk jest najbardziej słyszalny na prostej gdy zjeżdżam z górki to cichnie 
    • Przez adamuss666
      Kupię konsole nowy typ do zetora 8045
    • Przez tymtus
      Witam. Mam problem, z zetorkiem, wom 6 tarczkowy, tarczki i przekładki nowe. Dzisiaj podczas prasowania wom się uślizgnął, prasa się zatrzymała, dodałem gazu, prasa ruszyła, ale wom nie chce się rozłączyć, rodzielacz podaje olej prawidłowo, raz płynie jednym przewodem, raz drugim. Co się mogło stać? 
    • Przez backspace
      Witam.
      Czy przy wyjęciu wałka ataku tylnego mostu w zetorze 12145 konieczny będzie demontaż zwolnic?
      Z góry dziękuję, pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj