Skocz do zawartości
matiz955

Pilmet 615 15m traci ciśnienie.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pilmet
matiz955    9

Witam, jak w temacie opryskiwacz traci ciśnienie, podczas pracy po włączeniu jest normalnie i po chwili ciśnienie schodzi o 1-2bary, przy czym słychać takie lekkie tykanie jakby przy pompie. Może ktoś się orientuje co może się dziać, może ktoś miał taki przypadek.

Wiadomość z agroFakt.pl

malkolm    23

u mnie jest to samo, filtr czysty, w oleju nie ma wody. ale spodziewam się że jest nieszczelny dolot do pompy 

stg    21

W razie co to mogę zrobić Ci zregenerować pompę. Zajmuję się regeneracją pomp opryskiwaczy. Tykanie w pompie to możliwe że pompa do remontu. Ja bym najpierw przeczyścił wszystkie filtry, jak by nic nie pomogło to spróbowałbym z nowym zaworem(jedz do agromy, kup i załóż jak będzie tak samo jak w starym to oddaj nowy, u mnie bez problemu można tak zrobić). A ostateczności remont pompy.

asharot    175

Witam, jak w temacie opryskiwacz traci ciśnienie, podczas pracy po włączeniu jest normalnie i po chwili ciśnienie schodzi o 1-2bary, przy czym słychać takie lekkie tykanie jakby przy pompie. Może ktoś się orientuje co może się dziać, może ktoś miał taki przypadek.

Wyraźnie nie dochodzi ciecz do pompy i chodzi na sucho.

Sprawdź czystość filtra i czy przewód ssawny nie jest zagięty albo zbyt miętki i się nie skleja.

matiz955    9

Olej jest właśnie nowy i czysty, nie ma w nim wody, filtry czyste, podejrzewamy zawór chyba, i to sprawdzimy, i dam znać : ) dziękuję wszystkim za rady :)

stg    21

Ja też w swoim kilka dni temu cały zawór rozkręciłem bo nie działał. Wyczepiła się blaszka(przekładnia) i jest dobry. Jeszcze wczoraj rozkręciłem regulację ciśnienia i popryskałem olejem i chodzi super. Teraz tylko nowy manometr i opryskiwacz jak nowy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się