ursusmaniak

Farmerzy i Farmerki z lubelskiego

Polecane posty

mardok15    0
ursusmaniak  mialem pytać dlaczego ale juz widze ze z kraśnika jestes czy okolic to fakt masz blizej zamość, lublin

 

 

oczywiście ze nie tylko męskie grono, drogie Panie napiszcie jak tam wam odpowiada i gdzie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3
Napisano (edytowany)

ursusmaniak  mialem pytać dlaczego ale juz widze ze z kraśnika jestes czy okolic to fakt masz blizej zamość, lublin

 

 

oczywiście ze nie tylko męskie grono, drogie Panie napiszcie jak tam wam odpowiada i gdzie spotkanie

 

 

 

Dokładnie kobiety mile widziane :) , W sumie to i na ten Chełm mógłbym pojechać tylko muszę się zorentiować jak z drogami szybkiego ruchu, fotoradary itp. jeszcze ten przepis o zabieraniu prawa jazdy za przekorczenie prędkości, no nie przyspieszy  ;)  z targeo mi wyszło 134 km do Chełma czyli nie tak dużo, ale trochę nie ufam mojemu autku czy mnie tam zawiezie i odwiezie , bo ostatnio same z nim problemy

Edytowano przez ursusmaniak

"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3

Mi Lublin pasuje ale pewnie będzie mało osób mieszkających bliżej Lublina


"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petroszz    4

Witam kolegów i koleżanki. Jestem z pow. włodawskiego. Też jestem za jakimś spotkaniem integracyjnym. Ale czemu miasto? Rusza powoli sezon jeziorek i jest ich sporo do wyboru, od Firleja po Okuninke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Witam, panów i panie ;) też lubelskie powiat hrubieszowski :)


a ja też lubelskie ;)

A z jakiego powiatu koleżanka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

A może by tak zrobić spotkanie w Sitnie akurat bedzie wystawa w najbliższy weekend i kto miałby ochotę przyjechać ;) to jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale go przypiliło B) ,to już trzecie albo czwarte ogłoszenie na AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3

Ponawiam jeszcze raz propozycje spotkania się , ktoś z was jest chętny, niedługo skończą się prace polowe i czasu będzie więcej


"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj