Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zmija12    0

Panowie tak jak w temacie. Zetor 5211 87r.

Nie podnosił wgl, było słychać jak pompa chodzi i manszety wymienione i pompa i juz chcieliśmy most rozkręać ale się znalazła przyczyna.
Pękła rurka łącząca pompę hydrauliczna z rozdzielaczem. Czy miał ktoś podobny problem ??

Nie wiemy jak ją wymienić. 

Może ktoś pomóc ??

markus75    6

Nie wymieniałem rurki ale lutowałem twardym lutem na mosiądz w C-360  to prawie to samo co zetor. Teraz mam MTZ-a i jak pękła rurka to też lutłem mosiądzem jest to tak kila lat i nic się nie dzieje.Powodzenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Dzis chciałem przedymić mojego 7211 zapalił bez problemu jak gdyby nigdy nic, ale nie chciał ruszyć i gasłRazz no patrze co jest a tam mi hamulce zblokowało rózszałem pedałami ręcznym nic nie pomagało ciagnik stał jak przymarzniety do betonu hehe dopier wrzuciłem jedynke terenowa gazu i przewalczyło to i byo dobże u was tez tak jest czasami ?
    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez gruby12345
      Witam, jak myślicie czy zetor 5245 (51 KM) da radę z prasą JD 540 lub 545, i czym te prasy się różnią?
    • Przez zile92
      Witam wszystkich z Agro Foto mam taki problem, a mianowicie nie można skręcić kołami w Zetorze 5211 kierownica się obraca bez żadnej reakcji, prawdopodobnie poszła kolumna kierownicza tylko szukałem na innych portalach i nie ma czegoś takiego jak kolumna kierownicza. Może orientuje się ktoś co mogło się zepsuci i jaka może być koszt?? Dodam ze układ kierowniczy jest bez wspomagania, a wszystko zdarzyło się na polu i musiałem wracać na wstecznym. I czy kolumna kierownicza z ursusa c360 jest identyczna bo słyszałem pogłoski ze są takie same.   Z niecierpliwością będę czekał na odpowiedzi i z góry dzięki  

• Przez jacek8441
      mam takie zapytanie próbowałem rozstawić zetora 5211 na 180 cm ale przeszkadza mi w tym drążek kierownicy który zawadza o skrzynkę od akumulatora ;/ ma ktos jakies rozwiązanie problemu lub mała podpowiedz pozdrawiam